KORT meuws Mediterrane SMAKEN Wmkelmoment Snelle Jelle Appelsientje Vlavarianten Pure verwennerij Miniworstjes 5'0Me Japanini panim panim Snelle Jelle is een supergezonde rozijnenkoek. Een koek boordevol voedingsvezels en van nature vetarm. Wieger Ketellappers Snelle Jelle rozijnenkoek. Pak, 280 gram, 1.49. Coudappeltje, Fruitdruifje, Zontomaatje en Tomatientje heten nu allemaal Appelsientje. En er zijn 00k nieuwe smaken: Vitamientje Rode vruchten bijvoorbeeld. Een glas bevat 25% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid vitaminen. Appelsientje, diverse smaken, pak, 1 liter, vanaf 0.99. 3 Campina heeft twee unieke vlavarianten. Drink Via is verse vloeibare via voor tussendoor en Schep Via is zo vol, dik en romig dat je'm moet scheppen. Beide verkrijgbaar in de smaken vanille en chocolade en handig hersluitbaar verpakt. Campina Drink Via, fles, 0,75 liter, 1.35, Schep Via, beker, 650 gram, 1.45.3 Verwen uzelf eens met een reep Swiss chocolade. De chocolade is gemaakt van Zwitserse melk en smaakt heerlijk zacht en romig. In drie smaken: melk, puur en fruit noten. Reep, 75 gram, €o,79.& Lekker voor tussendoor: handige uitdeelzak met vijf kleine zakjes. Leuk voor op school of een feestje. Vijf zakjes a 5 stuks, 2.49.3 «r, ■■'.via WISS w/ss Amanda Koot-Baas (34) met Mandy (13), het vriendinnetje van haar dochter: 'Ik probeer altijd maar een keer in de week bood- schappen te doen en moet dus voor een hele week eten beden- ken. De kinderen hebben meestal 00k wel inspraak, want het is moeilijk om het vijf mensen naar de zin te maken. Ik heb nu onder andere Italiaanse roerbakgroenten gekocht voor de spaghetti en boerensoepgroenten voor de tomatensoep. Dat zijn allebei gerechten die het hele gezin lust. Ik koop vrijwel altijd voorverpakte groenten. Tja, gemak dient de mens.' Johma introduceert drie smeui'ge mediter rane tapenades voor op brood of bij de borrel. Verkrijgbaar in drie smaken: Feta 8c Tomaat, een licht- pittige tapenade van Criekse feta en gemarineerde tomaat, verrijkt met rode pesto. Olijf 8c Paprika, van groene olijven, rode paprika en courgette, op smaak gebracht met lekkere Italiaanse kruiden. Tomaat 8c Aubergine, een fris- romige tapenade van gemari neerde tomaat en aubergine, ver- fijnd met mascarpone en groene pesto. Bakje, 80 gram, i.39.s± yJokma 14 AllerHande 1-2004

Allerhande | 2004 | | pagina 14