Abdijbier ;roen Affiigctn Affligem Affligem is een verleidelijk Belgisch ab dijbier. Dit bovengistende bier wordt al sinds 1074 gebrouwen volgens een uniek procede. Er zijn drie soorten: Blond, Dubbel en Trippel. Met Affligem Blond kun je, vanwege de neutrale, licht zoetige, voile smaak 00k heerlijk koken. Cebruik het smaakvolle bier in plaats van azijn in een saladedressing of stoof er kip in gaar. Vier flesjes van 33 cl in een verpakking. Affligem Blond 4.49, Affligem Dubbel 4.79, Affli gem Trippel 5,29 16 AllerHande 13-2003 Lekker weer eens wat anders, en ideaal voor de feestdagen: authentieke everzwijn- of ree- pate uit de Belgische Ardennen. Deze stevige pates zijn allebei bereid met een vleugje armag- nac, cognac en rode wijn. Aan de reepate zijn cranberries toe- gevoegd, aan de everzwijnpate champignons. Serveer de wild- pate op een stuk brood of toast, met een lekker glas voile, rode wijn. Of als voorgerecht: een plakje met wat cranberry- compote erbij. Per 100 gram, 1.49- Als eerste supermarkt in Nederland gaat Albert Heijn zachte broodjes in de winkel afbakken. De geur van luxe witte, boter-rozijnen- en biologische donker meergranen bollen zal meerdere keren per dag de winkel vullen. Verser kan bijna niet. AH Luxe zachte witte bollen, 4 stuks, 1.12; AH Luxe boter-rozijnen- bollen, 4 stuks, 1.36; AH Biologisch donker meergranen boilen, 4 stuks, 1.44. Breng het huis in kerstsfeer met een kerststuk. Albert Heijn heeft een grote sortering: van traditioneel tot modern in verschillende kleuren. Maar 00k de kerstboom mag natuurlijk niet ontbreken. De kerstbomen bij Albert Heijn zijn blauwsparren van on- geveer 130 cm hoog, dus handig om mee te nemen. De kluit zit er nog aan zodat u de boom na gebruik kunt planten. Kerstboom, 8.99, kerststuk, 9.99.

Allerhande | 2003 | | pagina 16