Klein maar fijn Gehakt en pate van de maand: Provencaals gehakt en vijgenpate Verkrijgbaar t/m 30 november 2003 C'est bon! Familiereunie Authentiek Thais Donut Grillsnacks Eindelijk zijn ze ook in Nederland verkrijgbaar: de Franse cremedesserts van Bonne Maman. Op ambachtelijke wijze bereid van volledig natuur- lijke ingredienten; verkrijgbaar in de smaken kara mel, vanille en chocolade. Per 2 potjes, 1.59. Plaatpizza - Boloqncse i De krokante koekjes Bisc zijn weer compleet. Naast de Bisc Mars, Twix, M&M en Bounty is Bisc Snickers weer verkrijgbaar. Een op-en-top verrassende verwennerij met chocolade en pinda. Zes apart verpakte koekjes in een doos, dus ook handig om mee te nemen. Doos, 1.39. Niet rond, maar rechthoekig. De verse plaatpizza Bolognese is uniek van vorm en daardoor makkelijk te verdelen. Ceschikt voor het hele gezin. Lekker als maaltijd of voor bij de borrei. Plaatpizza Bolognese, 900 g, 5.99. Ook zo'n liefhebber van de Thaise keuken? Thai Kitchen heeft naast de bestaande currykits nu ook currypasta's. Thai Kitchen gele currypasta en Thai kitchen panang currypasta, pak 160 gram 2.39. Thai Kitchen rode en groene currykit, pak 600 gram, 3.49. Het bekende gebak met een gat in het midden is er nu ook in een lichte, gesuikerde variant. Lekker bij het ontbijt, als tussendoortje of bij de koffie. Ook leuk om uit te delen op verjaardagen! Paksstuks, €2.35. De streekbroden van AH zijn nu ook als luxe kleine broodjes verkrijgbaar. Goois zonnepit en Twents don ker volkoren. Lekker voor het ontbijt, de lunch of tus- sendoor. Zak, 4 stuks, 1.15. De nieuwe kant-en-klare grillproducten van Albert Heijn zitten in een handige magnetronverpakking, maar kunnen ook in de gewone oven: kippenbou- ten, drumsticks, kipkluifjes, kipnuggets, kip- snackballetjes... Of probeer varkensvlees van de grill zoals hammekes en spareribs.

Allerhande | 2003 | | pagina 18