i De meest gestelde vragen. Kan ik met AH Mobiel ook in het buitenland bellen en sms-en? Ja, met AH Mobiel kunt u in het buiten land sms-en, bellen en gebeld worden. De extra kosten worden rechtstreeks van uw beltegoed afgeschreven. Ik wil mijn huidige 06-nummer houden. Kan dat? Ja, natuurlijk. In het AH Mobiel prepaid SIM-pakket vindt u een nummerbehoud- kaart waarmee u uw mobiele nummer gratis kunt meenemen naar AH Mobiel. Heeft u een prepaid aansluiting, dan is dat binnen 10 dagen geregeld. Hoe lang is mijn beltegoed geldig? Uw beltegoed is 3 maanden geldig. Daarna wordt uw beltegoed bevroren. Als u dan alsnog binnen 3 maanden opwaardeert, krijgt u ook uw oude beltegoed terug. Krijg ik ook Air Miles bij AH Mobiel? Ja, op het prepaid SIM-pakket en op de opwaardeerkaarten krijgt u Air Miles. Ik heb nog beltegoed bij een andere provider. Wat gebeurt daarmee? U kunt eerst het beltegoed van de andere provider opbellen. Zodra dat op is, stopt u de AH Mobiel SIM in uw telefoon. Vanaf dan krijgt u altijd gratis extra beltegoed. Is AH Mobiel aangesloten bij een geschillencommissie? Ja, Albert Heijn is bij de Geschillencom missie Telecommunicatie aangesloten. Waar kan ik meer informatie vinden over AH Mobiel? Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u meer informatie vinden op www.ah.nl/mobiel of via de AH Mobiel Klantenservice op 0900-AHMOBIEL (0900 - 24 66 243), 0.20/min. Unox blijft Unox J met kna Lekkere gevulde soep met knapperige bolletjes die precies bij de soep passen. Voor in de soep of ernaast. De bolletjes zijn apart verpakt. Zo blijven ze tot het laatste moment lekker krokant. Soep met knapperige bolletjes is een kant klare soepsnack in een eenpersoonsverpakking die je kunt eten wanneer je wilt. Verkrijgbaar in de varianten: Tomaten basilicum, Champignon, Chinese kip en Hollandse groente.

Allerhande | 2003 | | pagina 16