eioten bij Albert He/jn w Simkaart Overstappen op AH Mobiel is heel eenvoudig. U koopt voor 20 - het nieuwe AH Mobiel SIM-pakket. In dit pakket zit een nieuwe SIM-kaart. En 20.- beltegoed. Overstappen kost u dus niets. Als uw telefoon niet ouder is dan 3 jaar kunt u direct bellen. Het enige dat u hoeftte doen, is deze SIM-kaart in uw telefoon steken. U belt voordelig met AH Mobiel. Want vanaf nu waardeert u uw beltegoed op met AH Mobiel opwaardeerkaarten met altijd gratis extra beltegoed. U kunt uw oude nummer behouden. In het prepaid SIM-pakket zit een formu- lier waarmee u gratis uw oude nummer overzet naar het nieuwe AH Mobiel. Heeft u een prepaid aansluiting, dan is dat binnen 10 dagen geregeld. Belangrijk! Het kan zijn dat uw telefoon een zogenoemde SIM-lock heeft. Deze kunt u er gratis af laten halen als uw toestel ouder is dan een jaar. Hoe u dat eenvoudig regelt, leest u in de AH Mobiel handleiding. Beltarieven. AH Mobiel heeft 2 tarieven: Het standaardtarief. U betaalt altijd hetzelfde tarief. Dit is voordelig als u vooral overdag belt. Het piek- en daltarief. U betaalt tijdens piekuren iets meer dan het standaard tarief. Maar u bent tijdens de daluren een stuk goedkoper uit. Dit is heel voordelig als u voornamelijk's avonds en in het weekend belt. Beltarieven nieuwe AH Mobiel per 3 november 2003. 0.10 €0.20 €0.23 0.07 0.20 0.45 €0.45 €0.23 0.07 0.20 oodschappers aan het woord Leusden WmkelNiEuws Cfl Mobiel U belt naar: standaardtarief Vaste nummers in Nederland €0.35 Mobiele nummers in Nederland €0.35 SMS-tarief €0.23 Starttarief (per gesprek] €0.07 Klantenservice AH Mobiel (0900-24 66 243) €0.20 daltarief piektarief Daluren: maandag t/m vrijdag van 20.00 uur tot 8.00 uur en zaterdag en zondag Piekuren: maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 20.00 uur. Met AH Mobiel kunt u ook bellen en gebeld worden in het buitenland. Meer informatie over de landen en de tarieven vindt u op www.ah.nl/mohiel AH Mobiel kan haar beltarieven wijzigen. Deze wijzigingen vindt u onder meer op www.ah.nl/mnhiel De beltarieven zijn ook op te vragen bij de AH Mobiel Klantenservice, 0900-AHMOBIEL (0900 - 24 66 243), 0.20/min. Mathilde van der Sanden (32) en Fleur (2): 'Fleur mocht snoepjes uit- kiezen voor zichzelf en haar vijfja- rige zus Madelon. Het zijn beertjes en dropveters van Haribo gewor- den. Dat heeft toch wel hun voor- keur. En alles waar Kj op staat. Ze mogen van mij gemiddeld twee keer op een dag zo'n klein zakje snoep hebben. Maar dan heb ik wel als regel dat ze eerst hun bord leeg hebben. Bij een tweede ben je so- wieso minder streng. Als Madelon samen met haar vriendinnetje een lolly krijgt, dan wordt het een groot drama als ik Fleur oversla.' (80) met klein- eb Nina net van hebben wat lek- rnch gekocht. Daar ;noep bij! Nina s uitzoeken en dan noeppotjes bij mij oudt heel erg van en van die zachte s. Ook haar pappa :ijd feilloos de weg te vindenl' Niek Buis (17) met zijn vrienden Ceert (18) en Alessandro (18): 'Ik hou wel van snoep. Favoriet is drop maar chocola vind ik ook lekker. Vooral Merci en een plak pure chocola. Heb ik hele erge trek, dan haal ik wel eens een Mars of Twix, maar niet zo vaak, want wij hebben thuis altijd wel een zak met minimarsjes liggen.'

Allerhande | 2003 | | pagina 15