Kmderpleister -vriev\de\i)k Anti-pukkel stick Ct 3 maker GLAD Is het zelf aangebrachte nieuwe haar- kleurtje te donker of te fel (bijvoorbeeld bij roodtinten) uitgevallen? Was het haar dan meteen na het kleuren met een anti- roosshampoo. Laat de shampoo tien minuten intrekken en spoel goed uit. Indien nodig nog een keer herhalen. De haarkleur wordt meteen een stuk zachter. Pukkels aanpakken kan nu erg gemakkelijk en op elk moment van de dag met de Pure SOS stick die puistjes onmiddellijk uitdroogt. Met de doelgerichte punt van de stick kan elke pukkel heel precies aangestipt worden. Bijkomend voordeel is dat de transparante gel onzichtbaar is. Alledaagse wondjes bij kinderen zijn snel vergeten met de 3M™ Nexcare™ Paper Strips met Disney-figuurtjes. Mickey Mouse en Winnie the Pooh bieden troost, ter- wijl de dunne, comfortabele pleisters die de huid laten ademen, voor een effectieve wondbescherming zorgen. Wedden dat de tranen zo gedroogd zijn? Maakt uwhaargekke sprongen? Hoogste tijd voor Fructis Hydraliss. De voedende micro- vruchtenolien in shampoo, conditioner en masker, hebben een glad- makend effect zonder het haar te verzwaren. Het haar krijgt zijn mooie en natuurlijke glans terug, zelfs bij vochtig weer. Houd de rug in topconditie door: de benen het werk te laten doen bij tillen en dragen te hurken en niet te bukken regelmatig te strekken voor een goede rugsteun te zorgen (bij zowel zitten, slapen als autorijden) een voet op een verhoging te zetten bij langdurig staan. Verander geregeld van been. regelmatig te bewegen en buikspier- oefeningen te doen. Hoe sterker de buikspieren, hoe betervoorde rug. 1/jfSTIJL AllerHande 12-2003 155

Allerhande | 2003 | | pagina 159