HIBBBfe MS Bij AH Mobiel kunt u als prepaid beller langer bellen voor hetzelfde geld. U krijgt altijd gratis extra beltegoed op elke opwaardeerkaart. Vanaf nu wordt bellen met AH Mobiel nog voordeliger. Want AH Mobiel is vernieuwd. Het nieuwe AH Mobiel. Het vernieuwde AH Mobiel biedt u vooral meer voordeel. Want afhankelijk van de opwaardeerkaart die u koopt, loopt uw gratis extra beltegoed op tot maar liefst €10- per kaart. U herkent de nieuwe opwaardeerkaarten aan de kleuren geel en zilver. Prepaid beltegoed SI-"'m Prepaid beltegoed cn Mobiel Prepaid beltegoed cn Mobiel Bij een opwaardeerkaart van 10 - krijgt u 1- gratis extra beltegoed. Bij een opwaardeerkaart van 20 - krijgt u 5- gratis extra beltegoed. Bij een opwaardeerkaart van 30 - krijgt u 10.- gratis extra beltegoed. Uw beltegoed is 3 maanden geldig. Mocht uw beltegoed toch een keer verlopen, dan krijgt u dat gewoon terug als u binnen de daarop volgende 3 maanden alsnog opwaardeert. Kortom, als u voor meer dan 4 - per maand belt, is kiezen voor het nieuwe AH Mobiel al voordeliger. SEp 5 Unox blijft Unox met Crl Mobiel V T— Lekkere gevulde soep met knapperige bolletjes die precies bij de soep passen. Voor in de soep of ernaast. De bolletjes zijn apart verpakt. Zo blijven ze tot het laatste moment lekker krokant. Soep met knapperige bolletjes is een kant klare soepsnack in een eenpersoonsverpakking die je kunt eten wanneer je wilt. Verkrijgbaar in de varianten: Tomaten basilicum, Champignon, Chinese kip en Hollandse groente.

Allerhande | 2003 | | pagina 14