Sfaw\ppoffev\ yylcU* M El DEN drank Drie wicwentew bij A\ber\ Heijvi weer Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Amsterdam-Buitenveldert WmkelNiEuws K3 drink is een heerlijk zoete aardbeien- yoghurtdrank van Mona. De flesjes bevat- ten twaalf verschillende afbeeldingen van de populaire meidengroep K3. Lekkervoor tussendoor, thuis of op school. Per 4 flesjes van 125 g, 1.89. Met de nieuwe tweevaks kant-en-klare stamppotten van Albert Heijn zet u snel een lekkere stamppot op tafel. Boerenkool met worst en jus, andijvie met oma's gehaktbal in jus, hutspot met speklapje of knolselderijstamppot met wildragout. De stamppotten zijn grof gestampt en op smaak ge- bracht met een klontje echte boter. Met veel verse groenten. Van 2.99 tot 3.19. Lekker voordelig van Euro Shopper: grote pakken melk (1,5 liter, 0.83) en een heerlijke aardbeienyoghurt (1 liter, 1.05). Isabel pahud (12): Ik vind Vifit via lekker. Er zit geen vet in, maar het smaakt toch goed. Voorai de cho- coladevla is heel erg lekker. De ene keer mag ik het toetje uitzoeken en de andere keer mijn tweeling- zusje. Gelukkig hebben we dezelfde smaak en maken we geen ruzie over het toetje.' alijn van hoorn (45): 'Als het even kan koop ik biologische yoghurt, maar in ieder geval altijd mager. Ik ben net van vakantie terug en er moeten even weer wat pondjes af, dus op dit mo ment let ik extra op wat ik eet. Al meer dan twintig jaar eet ik als ontbijt een kommetjeyoghurt met muesli. Lekker snel en toch gezond. Heeft de fotograaf mij op veertig jaar geschat? Kijk, dan heeft dat gezonde eten toch effect!' ANTOINETTE VAN LIER (55): 'Ik heb laatst voor het eerst Vifit Optimel gekocht, omdat ik er zulke goede verhalen over hoorde. Omdat er nul procent vet in zit, dacht ik eigenlijk dat het niet veel kon zijn en dat het vast heel wate- rig zou smaken. Maar ik vond het wel lekker. Nou vind ik de gezonde varianten van toetjes meestal lekkerder dan al dat vette en zoete spul, dus dat komt mooi uit.'

Allerhande | 2003 | | pagina 13