in een snack meuws Afwasgemak Geur en kleur W g Li^CUiIer nodig Gloeiend heet Slanke zuive! y" Via als vroeger Voordeel VERPAKKING Grrr... Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkijgbaar redelijk verkrijgbaar goed verkrijgbaar De Albert Heijn snacks zijn in een nieuw jasje gestoken. En dat is meteen een mooie gelegenheid om het assorti ment uit te breiden met de sate-, bami- en kalfskroket. Probeer ook eens de magnetronloempia: uit de magnetron en toch lekker krokant! Heerlijk bij bami of nasi. Een vloeibaar vaatwasmiddel, spoelglans en zout- functie in een: Sun 3-in-i Gel Capsules. De capsules lossen snel op in water, waardoor de gel zich snel ver- spreidt door de afwasmachine. Resultaat: een schone vaat met een briljante glans. Doos 26 tabletten, 8,99. Caps u Daar valt niet tegen op te per- sen! AH Gekoeld sinaasappel- sap is nu ook verkrijgbaar in een grote voordeelvariant. De jerrycan met maar liefst twee liter koelvers sap zorgt ervoor dat niemand meer misgrijpt. Jerrycan 2 liter, 2.29. S Geurkaarsen geven sfeer en licht in huis. Brise heeft verschillende geurkaarsen in een decoratief glas. Nieuw is de ontspannende geur Bamboo. 2.99 per stuk. Frico Red Hot Rasp geeft echt pit aan de maaltijd! Deze geraspte kaas met stukjes rode Spaanse peper smaakt lekker in salades of als pittige toevoeging aan pizza's, taco's of ovenschotels. Zakje 100 g, €1.39. 5 Optimel is de bekende serie slanke zuivelproducten van Vifit. Nieuw is Optimel bosvruchten yoghurt. Lekker als .[oiSia toetje, bij het ontbijt of als verantwoord tussendoortje. ,-JP Paki liter, €1.69. S Boer'n Via is lekker dik en romig. Een heerlijk toetje na een echte Hollandse maaltijd, zoals stamppot of pannenkoeken. In twee smaken: chocolade en vanille. Emmer 800 ml, 1.79. s Gedroogde zuidvruchten zijn gezond, vezeirijk en erg lekker. Alle zuidvruchten van Albert Heijn zitten nu in een her- sluitbare verpakking. Boven- dien is wellen niet meer nodig, de vruchten zijn klaar voor gebruik. In het assorti- ment vindt u zuidvruchten om mee te koken (bijvoor- beeld abrikozen, tuttifrutti en rozijnen), om te gebruiken als topping in bijvoorbeeld sala des (walnoten, amandelen en sesamzaad) en als snack (zoals vijgen, dadels, pruimen met vanille). Niet alleen aantrekkelijk voor kinderen: Frosties Grrr. Deze ontbijtgranen zijn gevuld met chocolade en de tijgerstrepen van karamel zijn brullend lekker. Niet te versmaden in melk, via en als snack tussendoor. Pak, 375 gram, 2.99.

Allerhande | 2003 | | pagina 10