Oh Wijnmarkt Air Miles en Bonusvoordeel "jooiep^s. l#JJnmarkt -2C03- Op maandag 29 September start de jaarlijkse AH Wijnmarkt. Dit jaar staat de Bordeaux centraal. Met tal van klassieke toppers en moderne wijnen in een fruitige, soepele, snel-op-dronk stijl. De top Medailles KIEZEN Voor het totale wijnmarkt- assortiment geldt het vaste Bonusaanbod: 12 halen, 11 betalen. Wijnen uit de hogere prijsklassen kunt u met kor- ting kopen met Air Miles. Alle wijnen uit de wijnmarkt zijn verkrijgbaar zolang de voor- raad strekt. Op de volgende pagina's vindt u een seiectie uit het aanbod. In de winkel ligt tijdens de wijnmarkt een speciale brochure met het complete overzicht. Wijnliefhebbers kijken er al naar uit: de AH Wijnmarkt. Tijdens die twee weken in oktober staan er naast het vaste, vertrouwde assortment bij- zondere wijnen in de winkel, die tegen een scherpe prijs worden aangeboden. Dit jaar komen alle wijnen, klassiekers en nieuwkomers, uit de Bordeaux. Zonder verrassingen zou de Wijnmarkt de Wijnmarkt niet zijn! Ook dit jaar worden er exclusieve wijnen aangebo den van chateaus die vanaf 2003 de aanduiding Cru Bourgeois Superieur op het etiket mogen vermelden. Een Cru Bourgeois (Superieur) is een Bordeaux van uitstekende kwaliteit die op houten vaten van 225 liter heeft gerijpt. Ook de keus in wijnen met de allerhoogste kwaliteitsaanduiding, de Grand Cru Classe, is groot. Traditiegetrouw zijn er op de wijn markt vier categorieen. Voor elke cate- gorie is gezocht naar de beste wijn in relatie tot de prijs. Er zitten veel winnaars tussen: wijnen die op inter- nationale concoursen een medaille ver- dienden. In de grootste AH-filialen is er nog een vijfde klasse met bijzon- dere, zeldzame topwijnen. AllerHande 10-2003 65

Allerhande | 2003 | | pagina 65