•5INH0UD C«1 Wijnmarkt oktober 2003 nummer 10 Verder in dit nummer -2003- Snelle keuken Comeback van Bordeaux Al eeuwen wordt er wijn gepro- duceerd. De Bordeaux koestert zijn klassiekers, maar verjongt tegelijkertijd. Een borrel organiseren? Maak er een wijnproeverijtje van! Met bij alle wijnen een passend hapje. Een viergangendiner en bij elke gang een begeleidende wijn. Waarom naar een restaurant gaan? Dat kan thuis ook! Een intiem etentje laat op de avond is bij uitstek geschikt voor met z'n tweeen. Natuurlijk met een glas wijn erbij. 65 Vanaf 29 September bij Albert Heijn! 10 Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 70 Roomservice Er zijn talloze soorten room om mee te koken. Wat is wat en waar kunt u het't beste voor gebruiken? 78 Toprecept Vroeger wist Dick Soek het zeker: 'Ik word nooit kok.' Het liep anders. In restaurant Het Schathoes kookt hij de sterren van de hemel. 86 Kokers en eters Een kijkje in de keuken van woongroep Pavlov. Nicoline kookt voor haar huisgenoten. 92 De oorsprong De familie Kramer houdt zich al vier generaties bezig met het maken van zuurkool. Tij- den veranderen, maar anno 2003 smaakt de zuurkool nog net zo lekker als toen. 102 116 124 128 Rijsttafelen Een oosterse rijsttafel maken ingewikkeld? Met deze snelle recepten staat er voor u het weet een complete Indonesi- sche maaltijd op tafel. Passie Magda van der Rijst vertelt over haar beroep en grootste liefhebberij: wijn. Rood, medium of doorbakken? De ultieme biefstuk stap-voor stap. En waar zitten entrecote en ossenhaas ook alweer? Acht snelle recepten die binnen twintig minuten op tafel staan. 148 Shopping Fraaie producten tegen aantrekkelijke kortingen. 153 Lijfstijl Innovaties, nieuws en tips uit de wereld van de lichaamsverzorging. 156 Kindermenu Negen vragen over kindervoeding. 161 Vraag 8c antwoord AH Klantenservice geeft antwoord op uw vragen. - 166 Colofon en volgende maand AllerHande in november. Herfstkeuken Zoals er typische zomer- en wintergerechten zijn, zo heeft ook het najaar zijn favorieten. Acht recepten om de herfst mee in huis te halen. 146 Air Miles Topaanbieding Deze maand extra voordelig: Bourgogne-glazen. AllerHande 10-2003 5

Allerhande | 2003 | | pagina 5