meuws HERFSTBIEREN Wokken ineen Crispy choc Kopje koffie? Pastachips Maaltijd met pit Akoestiek Pate van de maand: Pate au Beaujolais Gehakt van de maand: Spaans gehakt Met de vijf nieuwe Conimex wokmaaltijden is het bereiden van een lekkere oosterse maaltijd echt een fluitje van een cent. De ingredienten zijn kant en klaar verpakt, het enige dat u nog moet doen is de wok op het vuur zetten! Wokpakket, 5.99. s Als de kinderen uit school komen, hebben ze wel iets lekkers verdiend. Prince komt met een nieuwe koek om van te smullen: LU Prince Crispy Choc. Krokante biscuit met heerlijke karamelvulling. Doos, 6 repen, 1.59. Senseo komt met drie internationale smaken: Senseo Milano (pittig en temperamentvol), Senseo Rio de Janeiro (warm en opwindend) en Senseo Vienna (weelderig en zacht). Zo kiest ieder precies de koffie die bij hem past! Zak, 10 stuks, 1.69.B3 Duyvis maakt van chips eten een Italiaans feestje! De nieuwe Pastrelli's hebben de vorm van pasta en smaken lekker mediterraan. In drie smaken: Paprika, <5 Originale en Siciliana. Zak, 100 gram, 1.29. s Ook eens genieten van een Bourgondisch wereldgerecht? Probeereens de nieuwe Hongaarse AH Goulash met pilavrijst en een romige zoete tomatensaus met rund- vlees, paprika, champignons en knoflook. In een hoortoestel doet u natuurlijk de beste kwaliteit batterijen: Rayovac acoustic special. Wel zo handig dat ze nu ook bij Albert Heijn te koop zijn! Met de kleur- codering is het gemakkelijk te bepalen welk type u nodig heeft. Geen toeters en bellen, maar gewoon een lekker biscuitje bij de koffie, thee of limonade. De nieuwe AH Marie Biscuit biedt een goede kwaliteit voor een prima prijs. Probeer ook eens de andere rollen koekjes van Albert Heijn, zoals de volkoren biscuits, Zaanse kermis en donkerbruintjes. AH Marie Bis cuit, rol, 200 gram, 0.75. Nu de avonden langer worden, is het weer tijd voor bokbier. Proef eens Amstel Bock 6-pack, 3.49), de zachtzoete Grolsch Herfstbok (6-pack, 3.99) of de net iets lichtere Hei- neken Tarwebok 6- pack, 3.99) of het heerlijke AH Bokbier (6-pack, 3.99).

Allerhande | 2003 | | pagina 14