•5INHOUD Win een KEUKEN! September 2003 nummer 9 Verder in dit nummer Ongetwijfeld Belgie Brussels Bed Breakfast Een speurtocht naar de culinaire genen van onze zuiderburen. De eetcultuur heeft inmiddels die van de Fransen overstegen. De hoogste tijd dus om een kijkjete nemen in de Belgische keuken. Weekendje Brussel? Breng de nacht door in een onvervalst Belgische Bed Breakfast. Compieet met slimme toeristi- sche tips en de beste ontbijtjes. De mosselparade Grotendeels komen ze uit Neder- land, maar de Belgen zijn er beroemd mee geworden: mosselen. Met kiassieke recep tee sausjes en het assortiment bij Albert Heijn. Het geheim van Vlaamse friet Hier wordt het onthuld: het re- cept voor de onvervalste, dikke, knapperige Belgische frieten. Plus: tips voor de lekkerste friet- sauzen. 10 Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 64 Wijnadvies Welke wijnen smaken het iek- kerst bij gekookte mosselen? 78 To precept In hartje Amsterdam staat een bevlogen bourgondierachter de kachel. Chez Georges. 84 Kokers en eters Kloosterkok Harke kookt voor zuster Imelda. 90 De oorsprong Ze komen uit Belgie en zijn internationaal vermaard: Luikse wafels. Om je vingers bij af te likken! 98 Prijsvraag Eindelijk: de finalepuzzel! Speel mee en maak kans op een gloednieuwe keuken en meer spectaculaire prijzen. 104 Pate theater Het herfstseizoen is bij uitstek geschikt om te genieten van smakelijke pate's. 110 Wijnsaus Sauzen maken kunnen ze in Belgie als de beste. De ultieme witte en rode - wijnsaus. 116 Tongstrelend De smaak van chocolade maakt het tot een zeer spannend ingredient om mee te koken. 126 Vers van de pers Het assortiment verse sappen bij Albert Heijn. 132 Passie Aad van der Hoeven houdt hartstochtelijk van bier en alles wat daarmee te maken heeft. 138 De snelle keuken Smakelijke recepten die binnen 20 minuten op tafel staan en waarmee je voor de dag kunt komen. 147 Air Miles Topaanbieding Deze maand extra voordelig: de mosseipan. 148 Shopping Fraaie producten tegen aan- trekkelijke kortingen. 153 Lijfstijl Innovaties, nieuws en tips uit de wereld van de lichaams- verzorging. 156 Health 8c beauty Oplossingen voor vervelende kwaaltjes. 161 Vraag 8c antwoord AH Klantenservice geeft ant woord op uw vragen. 166 Colofon en volgende maand AllerHande in oktober. AllerHande 9-2003 5

Allerhande | 2003 | | pagina 5