KOR Met de FRANSE slag Trouwe combi Tijgerkracht Zoet zonder suiker Frisse bries Slim tussendoortje Minder is meer Yoghurt rn Via Populair in heel Nederland: yoghurt en via, samen in een bakje. Vanaf nu geen geknoei meer met twee pakken boven een schaaltje, want Campina heeft beide smaken naast elkaar in een pak gedaan. Campina yoghurt en via, literpak, 1.34. S Frosties Grrr is een combinatie van drie knapperige ontbijtgranen, die boordevol vitamines en magne sium zitten en voor maximale energie zorgen. Met strepen van karamel. Pak, 375 gram, 2.99. n (ctmt\ Voor liefhebbers van chocolade die geen suiker I (mogen) eten is deze Cereal reep maltitol puur een echte uitkomst. Echte Belgische chocolade, gezoet met maltitol. Verkrijgbaar in melk of puur, reep, 42 gram, 1.09. Lekker fris na het eten en een prima verzorging van de tanden: Mentos Cool Active betekent slim snoepen. De toevoeging van xylitol zorgt ervoor dat je tanden gezond blijven. Verkrijgbaar in de smaken peppermint en lime mint. Twee-pack fliptop doosje, 1.50. Liga Continue is gemaakt volgens een speciaal bakpro- ces en bevat langzame koolhydraten. Deze geven je langzaam energie, waardoor je er langertegen kunt. Ideaal voor na het sporten, in de auto of als slim tus sendoortje. Doos, 400 gram, 2.49. Een ideale uitvinding: slasaus in knijpver- pakking. Uitschieten of te weinig slasaus gebruiken is hiermee verleden tijd. Remia Salata Slasaus en Dressings, tube, 400 ml, 1.19 SS Le rustique heet deze heerlijke boerenbrie. Wanneer brie op z'n best smaakt, bepaal je zelf. Langer dan een maand voor de vervaldatum is de kaas nog jong en stevig van textuur. Tussen de 20 en 30 dagen voor de vervaldatum is hij halfgerijpt en wat zachter. Liever een gerijpte brie, die wat pittiger van smaak is? Vanaf 20 dagen voor de vervaldatum is de brie echt gerijpt. Heerlijk op stokbrood, met een glas wijn of op een kaasplankje na de maaltijd. Le rustique smaakt naar Frankrijk! Doosje, 200 gram, 2.79. Nieuw: 2 kleine potjes pesto in een verpakking. Zo blijft de smaak het langst optimaal. Doos, 2 potjes a 90 gram, €2.79

Allerhande | 2003 | | pagina 14