KOR1 HEERLIJKE HAM Piiodakaas meuws 0 Supersnel mptim Vis met veel vlees Fontina 48+ kaas Friszuur lekkers Boter 8c knoflook Zonnige cruesli Pure saus P§8 - I Cruesl^ .vf r-<M, Voor het grijpen per portie Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. mm matig verkijgbaar redelijk verkrijgbaar EE goed verkrijgbaar Deze ansjovis smaakt minder zout dan andere soorten, en heeft veel meer vlees. Met recht een voile ansjovis- filet! Lekker op een toastje, niet te missen bij de tapas- schotel. Potje, 90 gram, 2.49. Romige boerenkaas uit de Italiaanse alpen. Voor de liefhebber van een ambachteiijk bereide kaas. Prijs per 100 gram 1.69. Kamemelk is lekker, verantwoord en de ideale dorstles ser. Campina heeft nu kamemelk in twee moderne smaken: frisse limoen of bosvruchten. Literverpakking, 1.09. ss Campina Botergoud knoflookbotersuperieur smaakt zoals hij eruitziet: heerlijk puur, alsof hij huisgemaakt is! Direct smeerbaar uit de ijskast. Kuipje, 100 gram, 1.36. 2 Coed nieuws voor lekkerbekken: de nieuwe Cruesli Mediterranean van Quaker zit boordevoi zonnige vruch ten als perziken, abrikozen, geie rozijnen en amande- len. Doos, 375 gram, 1.85. Alsof ze zo uit de natuur komen, zo smaken de Zon- natura pastasauzen tomaat basilicum (met verse basilicum) en arrabbiata (met een vleugje Spaanse peper). Pot, 340 gram, 2.19. Niet te versmaden: een bruine boterham belegd met een stevige plak ambachteiijk bereide schouderham. Albert Heijn heeft nu een nieuwe ham in het assortiment. Deze smaakt nog lekkerder, omdat hij na het koken licht gerookt is. Nieuw: kassakoeiingen bij Albert Heijn. Koelingen die bij de kassa staan, en waarin je flesjes Coca Cola, Fanta en Red Bull vindt. Ideaai om de snelle dorst te lessen! Ideaai voor kleine gezinnen of voor de picknick: pindakaas in miniporties. Neem mee voor onderweg of gebruik gewoonthuis. Acht cups, 1.22. Ook last van een trage internetverbinding? Met Tiscali ADSL kunt u nu onbeperkt en tot 10 keer sneller internetten voor 19.95 per maand. Meld u aan en binnen notime bent u een snelle surfer! Kijk voor meer informatie op www.tiscali.nl.

Allerhande | 2003 | | pagina 10