meuws 0 van de mediterrane markt fat 0 MET CEMAK Voile kracht Creme de la creme Knijpen smullen Fris en licht Linke drop Zomerslank at r-" Met Breaker van Friesche Vlag op elk gewenst moment een verantwoord tussendoortje. lekker makkelijke yoghurtsnack voor onderweg. Naast Breaker Perzik kers is er nu Breaker Muesli (met fruit en granen) en Breaker Aardbei (zonder pitjes). Per stuk 1.19. Sprankelende dorstlesser: Chrystal Clear is er nu 00k in koolzuurvrije variant. In de drie verrassende combinaties appel peer, cranberry limoen en citroen passie. Pak, 1 liter, 0.79. Twee in een: frisse Pepsi in combinatie met een flinke dosis power. Ook in handig halfliterflesje. Pepsi X, literfles, 1.07, halve liter 0.89, 4-pack 1.59. Slagroom is onmisbaar op taart, gebak, koek, en ijs. Deze verse slagroom van Euroshopper bevat 30% vet en is aantrekkelijk geprijsd. Beker, 250 ml, 0.56. S Autodrop is gevaarlijk lekker. Ook kinderen zijn natuurlijk dol op autodrop. De Auto Maatjes, Joy Riders en Puzzel Ritjes zijn nu verkrijgbaar in handige uitdeelzakjes. Ideaal voor een verjaardagsfeestje, maar natuurlijk ook lekker in de auto of op het werk. Tien uitdeelzakken, 1.79. Zuivel en fruit is een frisse combinatie die het vooral in de zomer heel goed doet. Milk 8c Fruit van Friesche Vlag is een lekkere, zonnige drank. Extra fris en natuurlijk van smaak is Milk Fruit Light, zonder vet en suiker. Verkrijgbaar in de smaakvarianten sinaasappel en aardbei/kers, literpak 1.35. S M'F 14 AllerHande 8-2003 per s WK Italianen zijn dol op kalfsvlees. Heer- lijk mals, en met de juiste kruiden een absolute culinaire topper. Nieuw in het assortiment van Albert Heijn is het mediterrane kalfsstoofpotje. Eenvoudig te bereiden, maar met een j subliem resultaat! Zet het vlees met de juiste hoeveelheid water ruim een uurop en geniet ondertussen in de tuin van heerlijk zomerweer. Ook nieuw is het Greenfields zomerstoofpotje. De saus die bij de bereiding ontstaat heeft een authentieke Italiaanse smaak. Ook dit zomerstoofpotje is heel eenvoudig te bereiden door het vlees te stoven. Alleen even water toevoegen en na anderhalfuur staat er een heerlijke maaltijd op tafel, die goed bij een zomerse salade en pasta's smaakt. Kalfsstoofpotje, 1.49 per 100 gram; zomerstoofpotje, 1.25 per 100 gram. Tomaten Paprika s - GEROOSTERr Merza is een vtieuw vnerk van noediterrane product?!/). Zcngedroogde tcwafen, tzatziki, ktuvnvnus... alleen de nawen al doen den ken aan Ian- den als Turkije, (Sr/ekenland en Marokko. 6elukkig zijn deze en andere Ineerlijke lekkernijen uit die landen ook gewoov\ bij Albert Heijn ver-

Allerhande | 2003 | | pagina 14