Drie momenten bij Albert Heijn Koninklijk VAKANTIEherinneringen De nieuwe variante/i van Royal Club zijn cnverwackit anders. Probeer v\u de smaken grapefruit, cranberry en lemon mandarin. Literfles, i 0.95.= 1 P J Rotterdam Bij AH Fotoservice weet u zeker dat uw foto's in goede handen zijn. En als u ze in de maanden juli of augustus laat ontwikkelen en afdrukken bij de fotoservice van Albert Heijn, dan krijgt u van al uw foto's de tweede foto gratis!* Ze worden afgedrukt op het kwalitatief hoogwaardige Kodak Royal Papier (m.u.v. APS). Uw digitale foto's drukt u eenvoudig af op echt fotopapier. Verstuur ze via www.ah.nl/onlinediensten/fotoservice en haal de afdrukken op bij het filiaal bij u in de buurt. *Geldt niet voor digitale foto's. J c'Z- ASTRID TER HORST (37) EN KIKI hoek (4): 'Ik ga vanavond lamskar- bonaadjes maken. Mijn partner komt uit Nieuw-Zeeland en daar zijn ze gek op lamsvlees. Op zich niet zo gek, want je struikelt er over de schapen. Wij eten dus geregeid iamsviees. Als het aan mijn partner lag zouden we het elke dag eten, maar dat vind ik zonde, omdat je dan te snel went aan die bijzondere smaak van lam. Vanavond doe ik er gebakken aardappeltjes en groenten bij.' simon couvee (67): 'Een jaar of tien geleden besloten mijn vrouw en ik vegetarier te worden. We werden een dagje ouder en vonden het belang- rijk dat we op een verantwoorde manier oud werden. Ik ben journalist en dat is een behoorlijk hectisch en stressvol leven. Elke dag eten we een vegetarisch product zoals spinazie- nuggets of een groenteburger, en ik sport elke dag een uur. Ik voel me er enorm goed bij en werk nog elke dag minimaal acht uur aan mijn artikelen en soms nog wel langer.' MARLOU VAN HOOF (17): Wij Zijn echte vleesliefhebbers. Vaak bespre- ken we de avond van tevoren wat we de volgende dag zullen gaan eten. Dan roept mijn vader: goh, ik heb wel zin in... Gisteravond beslo ten we weer eens biefstuk te eten, dat is wel een van onze favoriete vleessoorten. Lekker met champig- nonnetjes en gebakken ui!'

Allerhande | 2003 | | pagina 13