meuws u lekkerbekkew KIP Snacken voor met temperament Sportief drankje Vlekkentovenaar Kleintje wijn Kaas met smaak Fris fruitig Vers van de pers Nieuw op de bedieningsafdeling: gevulde grillworst sate. Een eetote verwenner voor lekkerbekken. Een sausje is bij deze worst overbodifi; de satevulling maakt van de worst een delicatesse. Lekker bij de bone I of op de boterloam. Per 100 grawi, i 1.26. a 00 Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkijgbaar SS redelijk verkrijgbaar goed verkrijgbaar 's Werelds bekendste sportdrank is nu ook verkrijg baar bij Albert Heijn: Gatorade. Draagt bij aan een snelle vochtopname, een uitgebalanceerde vocht- huishouding en geeft extra energie. In drie smaken: orange, lemon en coolblue. Fles, 500 ml, 1.29. S In een opvallende pot met felle kleuren zit Vanish, een super vlekkenverwijderaar. Wijn gemorst? Koffie, cola of vruchtensappen? Deze en andere vlekken lost Vanish zonder probleem op. Veilig voor de gekleurde was. Pot, 500 gram, 5.99. ss Handig: de AH Huiswijn Chardonnay uit Zuid-Afrika is er behalve in een literfles nu ook in een flesje van 0,25 liter. Prijs 1.29. 5 Campina heeft nieuwe kaassoorten in plakjes. Met mediterrane smaken, zoals Franse mosterd en Italiaanse kruiden. Van 150 gram tot 175 gram. Pakje, 2.19. Ook Milner heeft een nieuw soort kaas in plakken, in een hersluitbaar pakje. Milner Extra gerijpt. Pakje, 2.69. as f Sisi heeft twee nieuwe fruitdranken. Lekker licht, boordevol zuivel en met een milde smaak: Sisi Fruitmania. Literpak, 0,99. Power Lemon is een koolzuurhoudende energiedrank. Bevat 25% min der suiker dan gewone Sisi. IV, literfles, 1.22. ss Wie krijgt er ooit genoeg van vers vruchtensap? Verantwoord, en vooral heerlijk fris in de zomer zijn de AH Huistraiteur verse sappen. In aantrekkelijke glazen flessen. Prijzen vanaf 1.59. ss Smullen geblazen, met de nieuwe vleesspreads van Slager Stegeman. Deze spreads zijn bereid met olijfolie, verkrijgbaar in de varianten Filet Americain, Tartaar met pesto of Patecreme met shii-take. Heerlijk op stokbrood, ciabatta of op toastjes. Zelfs de verpakking is feestelijk! Verpakking, 130 gram, 1.79. Deze kipfilet geurt naar heer lijk zomers Italie. Gemarineerd met Italiaanse kruiden. De dunne kipfilets zijn supersnel te bereiden in de koekenpan, onder de grill of op de barbe cue. Ook lekker in een Itali aanse pasta of in een zo- f merse salade.

Allerhande | 2003 | | pagina 10