gOKCRS a eters Dick (55) 'Lekker biefstukken ^an het e^nc^van c'e toernooi- Pascal (34) 'We maken vooral klassiekers: sate, wienerschnit- zel en biefstuk in allerlei variaties. Dat vindt ieder- een lekker. Biefstukken bakken op de plaat, dat vind ik het leukst om te doen. Op gewone zondagen hebben we zo rond de vijfenzeventig eters, maar met slecht weer kunnen het er ook vijftig zijn. Wat we aan vlees overhouden, stoppen we gewoon in de vriezer, want dat kunnen we goed gebruiken voor ons 'menu frigidaire' op de laatste dag van het open toernooi in de zomer. Een mooie gelegenheid om de restjes op te maken. week is de prijsuitreiking, dan bakken op de plaat' hebben we wel 125 mensen te eten. Dat is stevig aanpakken. We hebben tien vrijwilligers die afwisselend met z'n tweeen koken op de competitiezondagen. Alle- maal mannen. De echtgenotes serveren de maal- tijden, dat is traditie. Als tegenprestatie eten de koks gratis mee en maken we een keer per jaar een boottochtje.' 'Je komt op de club altijd wel een bekende tegen. Het leuke is ook dat jong en oud gewoon met elkaar optrekken. Dat kom je niet vaak meer tegen bij andere clubs. Daar heb je meestal ook een com- merciele kantine, waar alles een stuk duurder is. Bij ons is alles tenminste be- taalbaar, en ik hoef lekker zelf 'Tegenstanders en niet te koken. Dat scheelt ook. Onze tegenstanders zijn wel supporters eten eens verbaasd dat we met el kaar eten, maar ze vinden het gewoon mee' meestal erg gezellig. Na een dag tennissen heb je wel honger, maar eerst drin- ken we met z'n alien wat en zijn er borrelhapjes. Als we terugkomen van douchen staat het eten klaar. Wat er op het menu staat maakt mij niet zo- veel uit; ik vind alles lekker. Wat heel leuk is, is onze Ladies Day. Dan pakken de mannen van de club groots uit met een galadiner op de club. Het is altijd heel warm en gezellig. Net een klein dorp waar lief en leed met elkaar worden gedeeld.' AllerHande 7-2003 83

Allerhande | 2003 | | pagina 83