JINHOUD juli 2003 nummer 7 62 Vruchtvlees 56 Fruitige wijnen Verder in dit nummer 70 Toprecept 22 Fruitpassie Of je fruit nu in z'n puurste vorm eet, of het in een gerecht verwerkt, fruit vindt iedereen heerlijk. Acht gerechten met fruit in de hoofdrol. 40 Wecken en wegen Combineer een kruidig ingre dient met het frisse van fruit en je hebt in een mum van tijd een bijzonder gerecht. Plus: re- cepten met ingemaakt fruit. 48 Topdassics Vierfruitklassiekers maken een comeback: Waldorfsalade, Canard a i'orange, Tong Picasso en Peche Melba. Fruit combineert in sommige gevallen goed met viees of vis. Vier hartige gerechten met fruit als verrassende smaakmaker. Wijn is gemaakt van druiven maar smaakt en geurt even zo vaak naar andere vruchten, bijvoorbeeld naar peer, appel, framboos, passievrucht of zwarte bessen. 10 Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 19 Fotowedstrijd Ben je net als AllerHande 20 jaar geworden? Stuur je feestelijkste foto en maak kans op 'n digitale camera. In de keuken van restaurant Het Heerenhuis moet alles 'strak' zijn. Pas dan vindt chef Toon Rumphorst de rust om op hoog niveau te koken. 76 Wijnadvies Rose is een echte frisse zomer- wijn. Heerlijk op lange zwoele avonden. Tien nieuwkomers. 80 Kokers en eters Eten bij de Leidse tennisvere- niging De Merenwijk is een gezellige aangelegenheid. Vrijwilliger Dick bereidt de maaltijden, Pascal eet mee. 86 De oorsprong Het telen van perziken en nec tarines is secuur werk. 'Plukje een dag te laat, dan kun je een groot gedeelte van de oogst weggooien,' aldus teler Jose. 96 Culinaire prijspuzzel Speel mee en win prijzen! 102 Delicaat Met vleeswaren kun je meer doen dan een boterham beleg- gen. Vier recepten. no Passie De trots van barones Van Verschuer zijn haar eigen gemaakte jams en taarten. 116 Zuivel 8c ijs Het assortiment ijs en zuivel is flink uitgebreid. Zes recepttips voor een lekkertoetje. 24 De snelle keuken Acht recepten die binnen 20 minuten op tafel staan. 134 Spaaractie Spaar voor kristallen glaswerk. 138 Air Miles topaanbieding Deze maand extra voordelig: een barbecue in koffermodel. 140 Shopping Fraaie producten en aantrek- kelijke kortingen. 145 Lijfstijl Innovaties, nieuws en tips uit de wereld van de lichaamsver- zorging. 148 Health 8c beauty Op vakantie met baby, dreu- mes of peuter. AllerHande geeft raad. 153 Vraag 8c antwoord AH Klantenservice geeft ant woord op uw vragen. 158 Colofon en volgende maand AllerHande in augustus. AllerHande 7-2003 5

Allerhande | 2003 | | pagina 5