Vifit Choless Control verlaagt het LDL-cholesterol met gemiddeld 10%. Vifit is het merk voor extra gezonde zuivel. Vitamel, Optimel en Calcimel, allemaal dragen ze op hun eigen manier bij aan een gezond voedingspatroon. En voor mensen met een te hoog cholesterolgehalte is er nu Vifit Choless Control. De lekkerste manier om je cholesterol te verlagen! Extra gezonde zuivel °ntroli I'J.'i'iHV Vifit Choless Control is geen totaaloplossing om hart en bloedvaten in een goede conditie te houden. Naast een verantwoord cholesterolgehalte zijn het eten van voldoende groenten fruit, ontspanning en beweging ook erg belangrijk. Vifit Choless Control bevat slechts 0,4% vet. Bovendien is er aan Vifit Choless Control geen suiker toegevoegd. Vifit Choless Control bevat minder calorieen dan gewone magere vruchtenyoghurt. De bijzondere yoghurtcultuur zorgt voor een rijke en frisse smaak. De yoghurt is er in de smaken aardbei en perzik en de yoghurtdrink in limoen en framboos. Informatie Wellicht heb je nog vragen over Vifit Choless Control. Op www.vifit.nl vind je infor matie over Vifit Choless Control, cholesterol, hart en bloedvaten en over gezonde voeding. Maar je kunt er ook terecht voor lekkere gezonde recepten en tips die je helpen een verantwoord cholesterolgehalte te bereiken en te behouden. Natuurlijk kun je ook informatie opvragen via de Vifit gezondheidslijn op het gratis nummer 0800-23584348. Cholesterol is een belangrijke bouwstof die uit de voeding wordt opgenomen en ook door het lichaam zelf wordt aangemaakt. Nu zijn er twee soorten cholesterol: het goede cholesterol (HDL) en het slechte cholesterol (LDL). Een te hoog LDL- cholesterolgehalte kan gevaarlijk zijn voor hart en bloedvaten. Vifit Choless Control is een heerlijke yoghurt die het speciale plantaardige ingredient plantenstanol bevat. Het is weten- schappelijk bewezen dat plantenstanol het LDL-cholesterol- gehalte binnen drie weken met gemiddeld 10% verlaagt. Het optimale cholesterolverlagende effect wordt bereikt door dagelijks twee porties Vifit Choless Control te nuttigen. Een handig venster op de verpakking helpt je de porties precies af te meten.

Allerhande | 2003 | | pagina 130