•5INH0UD I juni 2003 nurmmer 6 Verder in dit nummer Gerard de Beer is Nederlands amateurkampioen barbecue 2002. Stoerdoenerij is aan hem niet besteed. 'Barbecuen moet juist subtiel gebeuren. 29 Snelle barbecue Stralend mooie dag, maar geen tijd voor een uitge breide voorbereiding? Geen probleem met deze snelle recepten. Plus: ideeen voor een basisvoorraad, om altijd een barbecue startklaar te hebben. Voor de aangeklede barbe cue: recepten voorsalades knapperig brood van de barbecue, boter en zelfge- maakte sausjes 50 BBOulinair Barbecuen is gezellig en lek- ker. En je hoeft je echt niet te beperken tot de traditio- nele spiesen en gepofte aardappels. Recepten met een internationaal tintje. to Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 68 Wijnadvies Fruitige wijnen die zacht en rond overkomen, voelen zich thuis bij de barbecue. 74 Toprecept In het puntje van Zeeland staat Sergio Flerman achter de 'kachel' van Oud Sluis. 80 Kokers en eters In Utrecht eten studenten en medewerkers in stijl. Ruud be- stiert de keuken. Studente Marjolein eet mee. 88 Voor hetere vuren Onmisbare spullen die de bar becue tot een succes maken. 92 De oorsprong Op bezoek bij een aardappel- teler in Malta. Plus recepten met deze smakelijke, kruimige pieper. 102 Supersangria Sangria: de frisse cocktail van wijn en fruit is ook makkelijk zelf te maken. Plus: tips voor sapcocktails. 108 Culinaire prijsvraag Puzzel mee en win mooie prij- zen! 112 Kleurproeven Recepten met gele, rode en groene paprika. 118 Passie Marga Vugs experimenteerde met kruidenazijn en vond zo de 'edik' uit. Bijna iedere dag experimenteert ze thuis met nieuwe ingredienten. 122 De snelle keuken Acht recepten die binnen 20 minuten op tafel staan. 130 Nieuwe boeken 'Mexico' en 'Zoete taarten toetjes': twee nieuwe kook- boeken van Albert Heijn. 134 Air Miles Topaanbieding Deze maand extra voordelig: een Barbecook Ouickstart. 136 Shopping Fraaie producten met aantrek- kelijke kortingen. 141 Lijfstijl Innovaties, nieuws en tips uit de wereld van de lichaamsver- zorging. 145 Health 8c beauty Een keertje een ander model in je haar? Daar heb je geen kap- per voor nodig! 151 Vraag 8c antwoord AH Klantenservice geeft ant woord op uw vragen. 154 Colofon en volgende maand AllerHande in juli. AllerHande 6-2003 5

Allerhande | 2003 | | pagina 5