Frisse v<a<atwas GROENE stroom goedkopere boodschappen Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Open dagen bij de biologische boer Biologisch vlees Wilt u weten of er bij u in de buurt een biologische boer meedoet met de Open Dagen? Kijk voor een adressenlijst op www.platformbiologica.nl. Neem om de lijst thuisgestuurd te krijgen contact op met Biologica: telefoon: (030) 233 99 70 of e-mail: info@platformbiologica.nl. Calgonit 31m Brilliant tabs zorgen niet alleen voor een schitterend schone en glanzende vaat, maar met de nieuwe Orange en Lemon varianten kunt u nu 00k kiezen voor heerlijke geuren. Met de nieuwe Super-Giansbestanddelen in de glansspoelbal van Calgonit 3im Brilliant bent u verzekerd van een ongeevenaarde glans, keer op keer. WmkelNiEUWS Croene stroom: een op de drie Nederlanders maakt inmiddels gebruik van dit duurzame alterna- tief. Albert Heijn geeft nu iedereen die kiest voor Nuon Groenstroom eenmalig 10% korting op de bood- schappen. Omdat alle beetjes helpen voor een beter milieu. Meer informatie over deze actie in de winkel en op www.ah.nl. Wel eens een varken in de modder- poel zien wroeten? Op de landelijke open dagen zetten ruim tweehonderd EKO-bedrijven in heel Nederland hun deuren open voor het publiek. Een informatief dagje uit op het platte- land voor gezinnen, natuurliefheb- bers en mensen met een interesse in gezond eten. A1 het biologische scharrelvlees bij Albert Heijn komt van "^0 biologische boerderijen. De dieren zijn afkomstig van bio logische teelt, aan de voeding komt geen bestrijdingsmiddel en kunstmest te pas. Er zijn maar liefst achttien biologische vleesproducten in het schap, herkenbaar aan de groene wikkel. Nieuw zijn bijvoorbeeld: bio logische saucijs, schouderkarbonade en hamburgers.

Allerhande | 2003 | | pagina 15