Krullend haar is kwetsbaarder en vraagt meer onderhoud dan steil haar ULTRA STROKC 146 AllerHande 6-2003 REPAIR'- CREAM SARNieR CREAM WAX Wie droomt er niet van een weelderige bos krullen? Toch vragen krullen over het alge- meen meer onderhoud dan steil haar. Krullend haar is van nature kwetsbaarder en droger dan niet-krullend haar. Extra verzorging is daarom belang- rijk. Gebruik als basis een ver- zorgingsproduct waarmee dof haar weer gaat glanzen. Wax is een ideaal middel om als basis te gebruiken bij een krullend kapsel. Het is een beetje vettig, waardoor het haar minder gaat pluizen. Geef het haar extra volume en versteviging met gel. Geen natuurlijke krul? Slaap met natte vlechten of ge bruik een krultang. Spuit wat haarlak op elke lok en draai hem rond om de krultang. Laat de krul na een paar tellen van de rol afglijden. Kam de krul len door met de vingers. Wella New Wave ultra strong fix 'n go gel Ceeft een sterke fixatie met een langdurig en creatief ef fect. Het micro-forming system maakt styling gemak- kelijk en eenvoudig. Gliss Kur repair cream gel Voor verzorging en fixatie. herstelt het haar en houdt het gezond en glanzend. Garnier Fructis Pschittt gel Wordt in contact met het haar snel vloeibaar en geeft volume zonder kleverig aan te voelen. Gliss Kur cream wax Herstelt het haar diepgaand. Voor het creatief modelleren van het haar en voor het ac- centueren van haarpartijen. Geeft krullen en lokken een perfect model. Houdt onwillig en pluizig haar onder controle en geeft het extra glans.

Allerhande | 2003 | | pagina 146