Smooth m I V O HEALTH BEAUTY Zin in een ander model in je haar? Ook zonder kapper kun je de mooiste coupes creeren. Met handige tips en slimme stylingproducten kun je gemakkelijk zelf aan de slag. Wat wordt het vandaag: curly, wet 'n wild, smooth of juist chic? Twee stellen, twee keer gestyld. wi iv Knappe KOPPEN Helemaal van deze tijd is een 'smooth' kapsel. Deze look kenmerkt zich door zacht, soe- pel vallend haar met een ge- zonde glans. Gebruik als basis een product dat het haar ver- stevigt, maar vermijd wet gel: hier wordt het haar harder van, waardoor het niet meer soepel kan vallen. Wax is een goed middel om het haar te laten glanzen en het soepel te houden. Wrijf wat wax warm tussen de handen en kneed vervolgens het haar in het ge- wenste model. Zij: In het gelukkige bezit van een natuurlijke krul of slag? Ga naar voren hangen en knijp in vochtig haar extra veel krullen. Geen eigen slag of krul? Ge bruik dan een krultang. Met wax of 'gum' zorg je ervoor dat de krullen de hele dag in model blijven. Hij: Om het haar omhoog te laten staan heb je niet perse een verstevigende gel nodig. Gebruik bij een 'smooth' kapsel liever wax. Hiermee ziet je haar er natuurlijk uit en blijft het toch de hele dag in model. L'OREAL OUT OF BED lfh'9 UUDlOi Wad Gum J Studio Line Out of bed Geeft een langdurig warrig effect. Voor chaotisch, wild haar dat lang in het gewens te model blijft zitten. Junior Power Mad Gum Voor een matterend effect aan het haar. Zorgt voor meer grip en structuur in warrige trendkapsels. Ideaal voor wie geen 'wet look' wil, maar het haar er wel gezond uit wil laten zien. Andrelon Aqua Fiber Ideaal als basis voor zo'n 'smooth' kapsel. Geeft ver- steviging, maar blijft flexi- bel. Van deze pasta wordt je haar niet vet of nat; het blijft 'restylable'. AllerHande 6-2003 14S

Allerhande | 2003 | | pagina 145