PRINSESSENROOS Drie mowlenten hi) Albert Heijn Slagerstrots Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Koop een roos en steun tegelijk Viet goede doe I! De AH to Go, Amsterdam A/iersticViting viert dit jaar Viaar vijfendertigjarige be- staan en mtroduceert voor deze gelegenheid de tuimoos Primes Marilene. De tuimoos die naar de priwses werd vemoemd, Vieeft licMroze bloemev) ev\ wordt geleverd in kvocpfase. Per stork i 6.99. WmkelNiEUWS loes: Ik heb net lang moeten wach- ten op mijn nieuwe mobiele tele- foon en heb nu een enorme dorst. Bovendien voel ik me niet zo lekker, zere keel en zo. Vandaar dat ik dit sinaasappelsap heb gekocht. Ik drink deze sapjes best wei vaak. Ik haal er meestal eentje voordat ik naar school ga of tijdens de pauze. Thuis heeft iedereen het druk, zodat er vaak geen verse sinaasappeis in de schaal liggen. Omdat de vitami- nes er dus wel eens bij inschieten drink ik regelmatig de vers geperste sappen van Albert Heijn. De nieuwste variant in het assortiment voorverpakte vleeswaren is slagers- achterham. Een gekookte ham bereid volgens de traditioneie siagerstraditie. De ham wordt eerst mild gezouten en daarna licht gerookt. Heerlijk op een sneetje boerentarwe. Of beleg eens een ciabatta met de ham en enkele biaadjes veldsla, een theelepel pijnboompitten en een halve eetlepel groene pesto. nima en JAY: Jay: 'We hebben vanoch- tend gewerkt - we werken allebei op Schiphol - en zijn even de stad inge- gaan. Omdat het best wel warm is, wil- den we iets te drinken kopen.' Nima: 'Ik let altijd wel op de vitamientjes en mijn gezondheid. Ik zal niet zo snel een co- laatje drinken. Eerder een yoghurtdrank, mineraaiwater of deze sappen.' Jay: 'Ik heb zelf ook een sapcentrifuge thuis en daar gaat van ailes in. Mijn favoriete drankjes zijn meloen- en wortelsap.' carolien: 'Ik kom net van de sportschool en ga zo meteen even de stad in. Na het sporten heb ik nooit zoveel honger maar zo'n sapje vult toch redelijk de maag. Ik heb weinig vitamines binnen gekregen vandaag. Cisteren was het laat geworden, vandaag is het een beetje een rommeidagje, vandaar dit flesje gezond sinaas appelsap.'

Allerhande | 2003 | | pagina 13