m Jop-tiev) AMERICAN meuws Was Jt JrcPkg Snack verstandig Goed voor elk Lekker slim Verduiveld effectief Reinheid Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkijgbaar S redelijk verkrijgbaar goed verkrijgbaar Snack-a-Jacks is een lekker licht tussendoortje, gemaakt van gepofte mai's en rijst. Nu ook in de smaak appel/kaneel. Minder dan 3 procent vet! Snack-a-Jacks jumbo Apple, rol, 191 gram, 1.81. Alpro sojadrank helpt bij het verlagen van het cholesterolgehalte, past goed in een evenwich- tige voedings- en ievensstijl en is geschikt voor mensen met lactose-intolerantie. Naast Alpro soja naturel is er nu ook een variant met banaan- smaak. Pak, 1 liter, 1.79. alpro Haust Slimmers: dunne, knapperige crackers met weinig calorieen. Verkrijgbaar in twee varianten: Mai's en Wilde rijst. Slim verpakt in 3 pakjes van 8 stuks. Doosje, 1.29. De Diabolik is het nieuwste schuursponsje van Spontex. De spons is ergonomisch ge- vormd en heeft een heel fijn 'schuurweb', waardoor het contact met het te schuren op- pervlak optimaal is. Zakje, 2 stuks, 2.50. Bleekmiddel van Glorix is er nu ook in twee frisse geuren: Eucalyptus en Citrus. Flacon, 750 ml, €1.55. 10 AllerHjnde 6-2003 Mandarine Red Orange De vruchtensappen van Tropicana zijn zo populair, dat er inmiddels al tien verschillende smaken zijn. De nieuwste smaak is Mandarine Red Orange. Nieuw is ook de variant 'Fibres': puur geperst sap uit vier vruchten en wortel met toe- gevoegde vezels. Aan de andere drie extra gezonde Tropicanasappen zijn calcium, multivitamines of vitamine A, C en E toegevoegd. Tropicana Pure Premium, pak, l liter, 2.59. S THA. Amerikanen houden van veel en overdadig... Ceen wonder dus dat de drie nieuwe AH Ameri- kaanse pizza's rijkelijk zijn belegd met een dikke laag kaas, vlees en verse groenten. De pizza's hebben een dikke bodem en een topping van typisch Amerikaanse sauzen ais sticky-rib saus en creoolse saus. AH American Extra BBO Meat Feast Pizza, AH American Extra Cheese Feast Pizza, AH Ameri can Extra Vegetable Feast Pizza. Doos, 500 gram, 5.49.

Allerhande | 2003 | | pagina 10