ml •2INH0UD april 2003 nummer 4 Verder in dit nummer 132 De snelle keuken Ontbijtvlijt Pasen is en blijft: uitge- breid ontbijten en eitjes eten. Dit keer verrassen de kinderen hun ouders met snelle ontbijtgerechten. Eerst met z'n alien leuke dingen doen, en later op de dag genieten van een feestelijk buffet. De dinch, een combinatie van lunch en diner. Met lekkere, maar makkelijk te bereiden hap- jes en gerechten. Met een ei kan bijna alles. Maar laten we bij het begin beginnen. Tips, suggesties en basiskennis. De paastafel versierd Ook dit jaar is er weer een ruime keuze aan acces- soires om de paastafel op z'n paasbest aan te kleden. to Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 56 Wijnadvies De wijnen die van de chardon- naydruif worden gemaakt varieren van strakdroog en waterwit tot romig, rijk en goudgeel. Wijnen met allure. 68 Toprecept Met z'n oldtimer verzorgt Marcel Franken van de Tea Traveller in het hele land tea party's. Afternoon tea, wel te verstaan, geen high tea. 78 Kokers en eters De scheepsbemanning van bergingsbedrijf Smit eet goed tijdens klussen op zee. Kok Jan zwaait de scepter in de kom- buis, matroos Karl eet mee. 86 De oorsprong Aan boord van een Zeebrugse vissersboot, op zoek naar (slip)tong. 98 Grand dessert Een miniproeverijtje van zoete nagerechtjes. Daarmee krijgt het paasdiner een wel heel chique tintje. 106 Jamsessie De soorten aardbeienjam van Albert Heijn op een rij. En, wat is eigenlijk het verschil tussen halvajam, confiture en extra jam? Kijk en vergelijk. 112 Culinaire prijsvraag Puzzel mee en win prijzen! 116 Voorjaarsdiner Stel zelf een paasmenu samen uit lichte voorjaars- gerechten met lam of kip. Of kies voor vegetarisch. 128 Passie Sinds Marc Willemse The Chocolate Bar opende, heeft hij onbeperkte toegang tot zijn lievelingssnoep. Zijn workshops bonbons maken zijn fameus. Acht recepten die binnen 20 minuten op tafel staan. 149 Lijfstijl Innovaties, nieuws en tips uit de wereld van de lichaamsver- zorging. 142 Air Miles Topaanbieding Een roestvrijstalen toaster van het bekende merk Princess. 144 Shopping Fraaie producten en aantrek- kelijke kortingen. 152 Health 8c beauty Allergieen. Welke zijn er en wat zijn de veroorzakers? 157 Vraag 8c antwoord AH Klantenservice geeft antwoord op vragen. 162 Colofon en volgende maand AllerHande in mei. AllerHande 4-2003 5

Allerhande | 2003 | | pagina 5