Staatsloten MET SPIJS PAAS versnaperingen Er zijn ook chocolade-e van AH Biologisch! Ov\w\isbaar wet Pasev\: paasbrood. Heerlijk luxe, rijkge- vuld vrucMev\brood, wet <awavndelsp/jsInelusief zakje poedersuiker. Er is keuze uit brood van 500 gnaw (i 2.?9) en 1 ooo graw 5.49)- lekker veel Ook deze Pasen zijn er weer volop paaslekkernijen verkrijg- baar. Het Delicata-merk heeft een fris nieuw uiterlijk gekre- gen. En smaakt er ook naar. Een greep uit het assortment. Chocolade-eitjes Rijkelijk gevuld Schuimpjes en gekleurde paaseitjes Als eerste supermarkt in Nederland start Albert Heijn met de verkoop van Staats loten. Iedere maand maken deelnemers aan de Staatsloterij kans op de hoofd- prijs van 1 miljoen euro! In 2002 keerde de Staatsloterij in totaal 428 miljoen euro aan prijzengeld uit. En wie mee- speelt steunt automatisch goede doelen, zoals het Fonds Slachtofferhulp. Een heel lot kost 12.50 en voor 1 euro extra maakt u ook kans op de Jackpot. Die kan oplopen tot maar liefst 14 miljoen euro! Eitjes van Delicata zijn vervaardigd uit kwalitatief hoogwaardige Belgische chocolade. Het populaire assortiment bevat massieve eitjes in witte, pure en melkchocolade, ai dan niet gemengd. Ook zijn er gevulde en praline-eitjes. De pralines hebben een heerlijke hazelnootvulling als basis, aangevuld met crunchy stukjes of biscuit. De gevulde eitjes zijn er in verrassende smaken, zoals cappuccino, vanille en advocaat. Voor de ware chocoholic ontwikkelde Delicata de 'midsize' eitjes. Ze zijn net een fractie groter en rijkelijk gevuld met verschillende luchtige bonbonvullingen, zoals chocolademousse, butterscotch en cappuccino. Wie niet van chocolade houdt, wordt deze Pasen niet overgeslagen. Albert Heijn heeft een ruim assortiment schuimfiguurtjes en schuim- eitjes in allerlei maten en eitjes van kleurig suikerwerk. En de vrolijke paasspekken zijn een bijzondere paastraktatie voor kinderen. Ze zijn lekker kleurig en hebben de vorm van kuikentjes, eitjes en paashazen. Natuurlijk in de bekende roomvanillesmaak.

Allerhande | 2003 | | pagina 14