lti Haarwiasker Kristalhelder MELK Si VITAMINES Drie trendy kapsels Dove cbove f Taft loeeft maar liefst drie nieuwe kiaargels. De sneldrogende formule van de Freezing Gel 'bevriest' loaar meteen na kiet stylen, zodat Viet kapsel goed in model blijft. De Wet Look Gel zorgt voor een nat en kioogglanzend effect, dt grote trend voor deze zomer. De Absolute Fixing Gel, ten slotte, is er nu ook in een megagrote flaoon van 300 ml. A/ooit meer een 'bad Wia/rday'l Na maandenlang in dikke broeken en sokken te hebben geleefd, mogen de benen nu weer ademen. Wat als ze droog en schilferig zijn? Neem eike dag een wisseldouche (eindigen met koud water) voor een strakkere huid en betere bloeddoor- stroming Masseer ze tweemaal per week met een peeling (Dove bodyscrub) Smeer ze elke dag in met een hydraterende lotion (Nivea Body- lotion Oio) Neem bij een zeer droge huid regelmatig een bad met badolie 1/jfSTIJL Last van droog, beschadigd of gekleurd haar? Dan doet het nieuwe revitaliserende en herstellende Dove haarmasker met hydraterende melk wonderen. Het haar wordt snel soe- peler, glanzender en zachter, zonder dat het verzwaart. Ook nieuw in het Dove-assortiment is de antiroosshampoo die doeltreffend maar in alle zachtheid afrekent met schilfertjes. JhamTOCL. a lair Silk Vervelend, die witte strepen of korreltjes onder de oksels of in kiedingalsjenet deodorant hebt gebruikt. Met Rexona Crystal behoort dit probleem tot het ver- leden. Het geheime ingredient heet Clearex en gaat witte strepen op huid of kledingtegen. En natuurlijk houdt Rexona Crystal ook de hele dagfris. WITHCt Bij Nivea weten ze dat ook uw huid wel wat extra voedingsstof- fen kan gebruiken. De nieuwe Nivea douche Milk Vitamins bevat melkprotei'nen, vitamine E en PP. Het verzorgt de huid met een mild, cremig schuim en heeft een vrouwelijk parfum. Het beschermt de huid bij elke douchebeurt tegen uitdrogen en verhoogt het natuurlijke vermo- gen om vocht op te nemen. Schwarzkopf AllerHande 4-2003 149

Allerhande | 2003 | | pagina 149