Exclusieve Air Miles-aanbieding bij Albert Heijn Volkorentosti met verse roomkaas en chorizo Mediterrane clubsandwich met makreel Pittig shoarmabroodje met fricandeau Aanbieding geldig van 7 april tot en met 20 april 2003 (lunchgerecht, 2 personen) Snijd 1 geroosterde paprika uit pot in reepjes en laat ze op keukenpapier uit- lekken. Snijd 'A zakje verse basilicum (a 15 g) in dunne reepjes. Besmeer 4 sneetjes Twents donker volkoren- brood met totaal 50 g verse roomkaas nature! en verdeel de basilicum erover. Leg op 2 sneetjes elk 4 plakjes chorizo en verdeel de reepjes paprika erover. Leg de andere sneetjes met de besmeerde kant naar beneden erop en druk de sandwich iets aan. Leg de sandwiches tussen de klemmen en rooster ze in de toaster in 2 minuten goudbruin. (lunchgerecht, 4 personen) Rooster 12 sneetjes Coois zonnepit- brood in de toaster goudbruin. Verwij- der vel en graten van een gestoomde makreel (ca. 300 g) en verdeel het vis- viees in grove stukken. Sprenkel er 1 eetlepel citroensap over en maal er royaal zwarte peper boven. Bestrijk het geroosterde brood met tapenade van zongedroogde tomaatjes en verdeel er een halve zak rucola of veldsla (a 75 g) en 'A komkommer in plakjes over. Leg de makreel erop. Leg op vier borden steeds 2 belegde sneetjes op elkaar en dek af met de laatste sneetjes met de tapenade naar beneden. Snijd de sandwiches diagonaal door en steek de helften vast met een satestokje. (lunchgerecht, 2 personen) Snijd 2 pitabroodjes open en bestrijk de snijvlakken met totaal 2 theelepels sambal badjak en 1-2 el abrikozenjam. Snijd 1 bosuitje in flinterdunne ringe- tjes en strooi ze over de helften. Leg op twee helften elk 2 plakjes varkens- fricandeau of kipfilet (vleeswaren) en leg de andere helften van de shoarma- broodjes er weer op. Rooster de shoarmabroodjes in de klemmen van de toaster in 1-2 minuten mooi bruin. AllerHande 4-2003 143

Allerhande | 2003 | | pagina 143