KOR meuws KinderKAA Traditioneel Snelle Jelle Jammie! Natuurlijk Allespoetser Wonderschoon Variatievla f{OUANQI/\ Niet elke Albert Heijn-wlnkel heeft deze nieuwe producten In het assortiment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matlg verkrijgbaar B9 redelijk verkrijgbaar goed verkrijgbaar Wieger Ketellappers Snelle Jelle lanceert twee tussen- doortjes: Kruidkoek en Chocokoek. Van nature zijn de koeken vetarm. Aan de Chocokoek is extra ij'zer toege- voegd. Per stuk verpakt. Pak, 1.49. 3 De nieuwe Jam van het Jaar van Hero is abrikoos/passie- vrucht. Lekker bij het ontbijt, scones en creme fraTche, spannend door de yoghurt. Pot, 400 gram, 1.77. 5 De nieuwste Calcimel van Vifit is de smaak perzik/abrikoos. Er is extra vitamine D aan toegevoegd, waardoor de natuur- lijke calcium makkelijker door het lichaam wordt opgeno- men. Een glas Calcimel bevat de helft van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid. Pak, 500 ml, 0.95. 5 Voor wie kampt met een uitpuilend gootsteenkastje: 1 Cif Oxy-Gel multifunctionele spray is alles ineen. HIJ reinigt badkamer, keuken en alle andere kleinere oppervlakken. Spray, 500 ml, vanaf 2.39. 3 Het gemak van een toiletblok, gecombineerd met de schone werking van chloor. In drie geuren: nature, aqua en lemon. WC Eend Parfum Chloor vloeibaar toiletblok, blister, 1.85 (navulling 1.69). 5 Een combinatie van via en luxe ingredienten. De via is er in twee vaste smaken: tiramisu en strac- ciatella. Vier keer per jaar worden deze aange- vuld met twee seizoensgebonden smaken. Dit voorjaar: passie/perzik en framboos/perzik. Campina Variatievla, pak, 1 liter, 1.72. 3 COM Tf Entremont Comte is Franse bergkaas met een beschermde herkomstbenaming (AOC). Dat betekent dat de kwaliteit streng wordt bewaakt. Een lekker stevig en soepel stuk voor alle gelegenheden: als aperitief, in omeletten, in de kaasfondue en om te gratineren. Entremont AOC Comte, 200 gram, 2.95. 10 AllerHande 4-2003 De kaasjes van Meule d'Or Cheese Band zitten boordevol calcium. Ze zijn verpakt per zes porties van 20 gram en zitten in een aantrekkelijke verpakking. Een portie bevat 25% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid calcium - evenveel als een glas melk. Meule d'Or Cheese Band, doos, 120 gram, 1.99. 5 Vol Keren Speciaal voor Pasen zijn ze er weer: matzes. Deze flinter- dunne crackers stammen uit de Joodse paastraditie van zo'n 3000 jaar geleden. Heerlijk met roomboter en suiker, kaas of jam. De handzame Matze-crackers zijn het hele jaar door verkrijgbaar. Hollandia Matzes, naturel en volkoren, 200 gram, 1.39. 3

Allerhande | 2003 | | pagina 10