A '5 RECEPTEN Recepten in dit nummer Voorgerechten Hoofdgerechten Lunchgerechten Bijgerechten Nagerechten Diversen Opmerkingen bij de receptuur In plaats van verse kruiden U kunt verse kruiden in de receptuur vervangen door gedroogde of diepvrieskruiden. Neem voor i takje verse kruiden i theelepel gedroogde, 1/2 theelepel poeder of 1 eetlepel diepvrieskruiden. Eet- of theelepel Als er in de receptuurl eet- of theelepel staat aangegeven, dan wordt een afgestreken lepel be- doeld. Een theelepel bevat 3 milliliter, 1 eetlepel bevat 5 theelepeis (15 ml) en 1 deciliter ca. 7 eetlepels (100 ml). Verkrijgbaarheid van producten en ingredienten alle producten en ingredienten die worden genoemd in AllerHande, zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Is het product dat u zoekt niet aanwezig, dan kunt u zich wenden tot de supermarktmanager. Deze helpt u graag een oplossing te vinden. Natuurlijk kunt u met vragen 00k terecht bij de gratis Albert Heijn Servicelijn (0800-0305). Niet elke Albert Heijn-winkei heeft deze nieuwe produc ten in het assortiment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkrijgbaar redelijk verkrijgbaar - goed verkrijgbaar De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Door geringe- re of grotere aanvoer van ingredienten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. Alle bij Albert Heijn verkrijgbare wijnen hebben een kleurcode. Elke kleur vertegenwoordigt een groep van een bepaald type wijn: WIJNCATEGORIE 1 lichte, frisse, fruitige, witte wijnen WIJNCATEGORIE 2 ronde, fruitige, soms wat kruidige witte wijnen WIJNCATEGORIE 3 voile, rijke witte wijnen WIJNCATEGORIE 4 friszoete tot halfzoete witte wijnen WIJNCATEGORIE 5 halfzoete tot rijke, zoete witte wijnen WIJNCATEGORIE 6 rosewijnen WIJNCATEGORIE 7 lichte, soepele, rode wijnen WIJNCATEGORIE 8 voile, ronde, vaak wat kruidige rode wijnen WIJNCATEGORIE 9 stevige, rijke, krachtige rode wijnen WIJNCATEGORIE IO rijke, zoete rode wijnen en port Op zoek naar informatie of recepten? Kijk 00k eens op www.ah.nl Avocadosalade met pecannoten (v)67 Avocadosoep met surimiflakes en kruidige creme fraTche67 Brik met gamba-tonijnvulling73 Carnalencocktail met verse kruiden en limoenmayonaise ill Hollandse-garnalensoep met sherry111 Kippenpastei31 Linzensoep 31 Salade met jumbogarnalen, avocado en waterkers111 Spaanse tomaatjessalade (v)97 Boulognebollen met tartaar en walnotenpesto 120 Champignonsoep met broccoli, mai's en kip121 Entrecote met abrikozen-koffiesaus ...41 Cegrilde kabeljauw mettomatensaus 97 Cegrilde visfilet met anjovissaus41 Indiase kerrieschotel met kip en krieltjes119 Mexicaanse rijstschotel123 Mosseltajine met venkel 51 Paksoi met tofu en Tarly (v) 118 Penne met prei-baconroomsaus 123 Spaghetti met tomatensaus en balletjes120 Tajine met aubergine (v) 51 Tajine van lamsvlees en artisjokken ...31 Zuurkool met varkensfilet en zuidvruchten118 Avocadosalade met pecannoten (v)67 Tuinbonenomelet51 Salade met jumbogarnalen, avocado en waterkers111 Spaanse tomaatjessalade (v)97 Romigetomatengratin.. .97 Romigetomatengratin 97 Salade van geroosterde groenten41 Vanillerijstpudding met pistachenootjes41 Amandelkokoskoekjes31 Guacamole67 Honing-griesmeelcakejes met sinaasappelsiroop51 (v) veg etarisch AllerHande 3-2003 7

Allerhande | 2003 | | pagina 7