•5INH0UD maart 2003 nummer 3 Verder in dit nummer 10 Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 56 Wijnadvies Welke wijn past bij een Noord- Afrikaans gerecht? 63 Avocado Dertig jaar geleden had nie- mand in Nederland er ooit van gehoord. Inmiddels is deze bij- zondere vrucht niet meer weg te denken uit de schappen. 78 Kokers en eters De eetgewoonten in De Brug- gen in Rijnmond, een instel- ling voor verstandelijk gehan- dicapten, waar Marijke voor Bernadette kookt. 84 Honingzoet Voor een heerlijk zoete boter- ham met honing hebben heel wat bijen lange vlieguren moeten maken. Zonder bijen geen honing. Het assortiment van Albert Heijn. 88 De oorsprong Tomatenplanten groeien in tien maanden tijd van een zaadje tot een waslijn van vijf- tien meter. Op bezoek bij de tomatenkwekers in Spanje. 100 Culinaire prijsvraag Puzzel mee en win mooie prijzen! Deze maand een filippine-puzzel, waarin ook weer aanwijzingen staan voor de grote finalepuzzel. 106 Scampi garnaien De bekendste garnaal en onze nationale trots is de Hollandse garnaal. Maar er zijn nog zo- veel andere soorten. Jumbo- garnalen, gamba's, roze garnaien. En wat is eigenlijk het verschil tussen gamba's en scampi? 118 De snelle keuken Acht recepten die binnen 20 minuten op tafel staan en waarmee u voor de dag kunt komen. 127 A'r M'les Topaanbieding Mooie waterketei die meer kan dan alleen theezetten. 128 Shopping Fraaie producten en aantrek- kelijke kortingen. 133 Lijfstijl Innovaties, nieuws en tips uit de wereld van de lichaamsver- zorging. 136 Health 8c beauty De natuur is als een uitge- breide apotheek. Voor heel veel kwalen heeft zij een op- lossing. Wat is goed waarvoor? 141 Vraag 8c antwoord AH Klantenservice geeft antwoord op uw vragen. 146 Colofon en volgende maand AllerHande in april. AllerHande 3-2003 5

Allerhande | 2003 | | pagina 5