Crunch! met 3% extra bonusrente Een groot aantal klanten van Albert Heijn spaarttijdens het boodschappen doen al op een AH Spaarrekening. Zij kunnen nu 00k voor hun kind of kleinkind sparen via de AH Kinderspaarrekening! Wie nu voor 14 april 2003 een AH Kinderspaarre- kening opent krijgt twee tijdschriften cadeau. Er is keuze uit leuke, educa- tieve en trendy magazines voor (groot)ouders en kinderen. Ongemerkt sparen voor uw (klein)kind met een druk op de knop aantrekkelijke rente plus 3% bonusrente spaargeld is vrij opneembaar rekeningbeheer telefonisch en via internet Ah Celdzaken is een samenwerkingsverband tussen Albert Heijn en Aegon. Aegon N.V. is de uitvoerende bank. Hero B'tween is een crunchy reep met de beste natuurlijke ingredienten, die een prima aanvulling is op de dagelijkse voe- ding. De reep is rijk aan granen, noten en het beste fruit. Een makkelijk tussen- doortje, en 00k ideaal voor onderweg, want de repen zijn per stuk verpakt. Er zijn vier smaken: chocolade-rozijn, hazel- noot, cranberry en kokos. Doos, 6 stuks, €1.59. Een hortensia heeft fraaie reuzen- bloemen, is er in drie verschillende kleuren, kan binnen en kan buiten, ziet er gedroogd 00k prachtig uit en weerstaat zelfs lichte vorst. Na de bloei kan de plant het best worden kortgeknipt, zodat hij volgend jaar weer volop nieuwe bloemen krijgt. In roze, wit en blauw. Kinderspaarrekening Een bij de kassa gespaard bedrag kan di rect voor uw kind of kleinkind opzij wor den gezet, wat in de loop der jaren onge merkt een flink vermogen kan opleveren. De AH Kinderspaarrekening biedt, net als een gewone spaarrekening, 00k andere faciliteiten. Zo behoort natuurlijk 00k het overmaken van extra geid tot de mo- gelijkheden. Er zijn twee manieren om een bedrag te sparen: bij het afrekenen van de bood schappen of door het overmaken van geld. Bij het afrekenen van de boodschap pen kan het gespaarde bedrag automa- tisch van de AH Spaarrekening worden doorgestort naar de AH Kinderspaarreken ing. Er zijn vijf spaarvormen mogelijk: Bonuskorting, een vast percentage van de prijs van de boodschappen, inlevering van zegelboekjes, statiegeld en het afronden van het totaalbedrag aan boodschappen op twee euro naar boven. De spaarvormen kunnen naast elkaar worden gebruikt, op elk gewenst moment. Het overmaken van geld van een andere rekening naar de AH Kinderspaarrekening werkt hetzelfde als naar een willekeurige andere spaar rekening. Bij elk winkelbezoek wordt de spaarpot groter. En natuurlijk wordt elk jaar rente uitgekeerd. Maar Albert Heijn heeft een extraatje: trouwe spaarders die hun geld vijf jaar laten staan, krijgen een eenmalige extra bonusrente van 3%. Het spaarte- goed blijft echteraltijd vrij opneembaar. Een AH Kinderspaarrekening openen kan heel eenvoudig door een antwoordkaart in te vullen en te verzenden. Deze is te vinden in de folder over de AH Kinder spaarrekening bij de AH Geldzaken-zuil in alle Albert Heijn-filialen. Het gaat nog veel sneller via www.ah.nl/geldzaken. Vul de antwoordkaart in, druk op de verzend- knop en klaar! 14 AllerHande 3-2003

Allerhande | 2003 | | pagina 14