Tarue|Oenen Pier mmmm HEALTH BEAUTY W\ Het gebruik van pepermunt in tandpasta, daar is ieder- een wel aan gewend. Voor wie nog frisser wil, is er nu Colgate Herbal. Een moderne fluoridetandpasta met een selectie van natuurlijke kruiden. Behalve eucalyp tus bevat Colgate Herbal kamille, mirre en salie-extrac- ten. De kalmerende en verzachtende werking van kamille is ideaal voor de gevoelige huid van de lippen. Labello heeft daarom een speciale lipverzorger met kamille. Fruitextracten geven het haar kracht en glans. Gar- nier heeft naast een aantal shampoos ook een styling gel met fruitextract. Fructis Style Gel verzorgt het haar maar geeft het ook een fan- tastische wet look. Tarwekiemen zijn rijk aan olien en aan vitamine E. Er zijn ver- schillende verzorgingsproducten voor huid en haar waarin tar- wekiemolie is verwerkt. Zo heeft Guhl een tarwekiemshampoo die een gezonde glans geeft aan droog en beschadigd haar. Het kruid tijm wordt al sinds mensenheugenis gebruikt als geneesmiddel. De sterk geurende tijm heeft onder an- dere een heilzame werking op de luchtwegen. Zwitsal heeft speciaal voor baby's en jonge kinderen die verkou- den zijn een kruidenbadje met tijm en eucalyptus. Een warm bad met Zwitsal kruidenbadje voor het slapengaan geeft verlichting bij verkoudheid. Onze grootmoeders dronken mis- schien geen bier, maar ze wisten wel wat voor wonderen bier voor je haar kon doen. Een scheutje bier door het laatste spoelwater en je haar leek twee keer zo vol. Nadeel was natuurlijk dat je de hele dag naar bier rook. Guhl heeft de kracht van bier in een shampoo verwerkt, die ook nog heerlijk ruikt. AllerHande 3-2003 139

Allerhande | 2003 | | pagina 139