An^ntjel Aloe y era Ook artsen en wetenschappers zoeken steeds vaker naar oplossingen uit de natuur voedirg FRUITextracten NATUURLIJKE MODERNE ontwikkelingen /- s :j •_s Niet alleen kruiden en planten zijn onmisbaar in de dage- lijkse verzorging, ook fruit begint een steeds belangrijkere rol te spelen. Garnier, die al zijn huid- en haarverzorgings- producten van een natuurlijke basis voorziet, past met veel succes fruitextracten toe. Garnier gelooft sterk in natuurlijke producten als basis van schoonheid. Producten uit de natuur zijn niet alleen belangrijk voor ver zorging van de buitenkant. Het begint tot veel mensen door te dringen dat een goede, natuur lijke voeding veel effect heeft op een stralende, gezonde bui tenkant. Dus eten we steeds vaker biologische groenten, verse vis, fruit, noten en vol- koren producten. Eten zoals de natuur dat bedoeld heeft, dus zonder allerlei toevoegin- gen. En natuurlijk eten volgens de seizoenen. Dus volop genie- ten van de mosseltijd, de as- pergetijd, de zomerkoninkjes en al die heerlijke groenten die vers van het land op ons bord komen. En wie zo eet, ziet er natuurlijk stra- lend uit. Maar wat onze groot- moeders konden, dat konden anderen ook. Want het is mis- schien goed om brandnetelthee te drinken, maar waar haal je brandnetels vandaan als je driehoog ach- ter in de stad woont? En waar haal je tuinboonschillen vandaan buiten het seizoen? Al snel kwamen er dus slimme producenten die de huis-tuin-en-keukenkennis van de grootmoeders combineerden met de modernste ontwikkelin gen in de verzorging van huid en haar. Zo ontwikkelde de Duitse kap- per Gustav Guhl in de jaren veertig shampoos op basis van natuurlijke ingredienten. Palmo- live heeft een serie douchepro- ducten onder de naam Naturals, op basis van puur natuurlijke ingredienten. Natuurlijke olien doen wonderen voor de huid. Kneipp heeft een aantal huidverzorgende olien die diep in de huid dringen zonder een spoortje vet na te laten. Speciaal voor de droge huid is er Kneipp amandelolie. Amandelmelk is verwerkt in een van de douchegels van Palmolive Naturals. Alle Pal- molive Naturals varianten zijn voorzien van natuurlijke extracten. Palmolive Amandel melk is er speciaal voor de gevoelige huid. f Aloe Vera is een weldaad voor de huid die is blootgesteld aan de elementen: zon, water en wind. Vaseline Intensive Care heeft Aloe Vera verwerkt in onder andere de bodylotion en de deo spray. Omdat de mannenhuid na het scheren extra zorg verdient, vind je ook in sommige aftershaveproducten de verzach- tende Aloe Vera. Zoals in Gillette Satin Care. 138 AllerHande 3-2003

Allerhande | 2003 | | pagina 138