Slim afvallen Schoonheidsideaal NATUURLIJKE rimpelbestrijder 2m in iets lekkers dat lief voor de lijn is? Dan zijn de Slimfast maaltijd- repen een ideale bowdge/ioot. De zoete repen zijn rijk aan vezels, vita- mines en mineralen, devatten alle belangrijke voedmgsstoffem en zorgem voor een verzadigd gevoel. Twee repen vervangen een loele noaaltijd. Verkrijgdaar in de smaken Toffee Delight en Chocolate Sensation. f- Een grondige gezichtsreiniging is een must voor een stralende huid. Het unieke wattenschijfje van Demak'Up Duo heeft een gladde zijde die afrekent met de kleinste vuiltjes, en een gerib- belde zijde die make up grondig verwijdert. Demak'Up Duo is er in een kleine en een grotere ovale variant. lljfSTIJL Neem de voet met beide handen vast. Masseer de bovenkant met cirkel vormige bewegingen terwijl u zachte druk uitoefent. Maak een vuist en masseer daarmee in cirkelvormige bewegingen de voetzool. Verwen uw voeten met een hydraterende creme of oiie. Masseer elke teen tussen duim en vingers met kleine, ronddraaiende bewegingen. Begin bij de basis van elke teen. Rek de tenen ten siotte zachtjes uit. fe Om slank te blijven, schrappen steeds meer mensen vetten uit hun menu. Onterecht, want halvarine en vloeibare bak- en braadproducten bevatten onverzadigde vetten, die goed voor ons zijn. Bovendien zitten ze boordevol vitamine E (belangrijk voor rode bloed- cellen en spierweefsel), vitamine A (ver- hoogt de weerstand) en vitamine D (zorgt voor calciumopname). Zes besmeerde sneetjes brood leveren 85 procent van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid vitamine E, 50 procent vitamine D en 25 procent vitamine A op. Smeren maar! De verstevigende creme en oogcontourcreme van Skin Naturals Lift+ van Gamier pakt de veroudering van de huid met natuur- lijke ingredienten aan. Zo helpt gember de energiereserves van de huid op te bouwen, werken de kersenessences stimulerend en zorgt het bosbessenextract voor een stevigere huid met meer veerkracht. Uw huid wordt gladder en steviger, is perfect gehydrateerd en ziet er stralend en jonger uit.

Allerhande | 2003 | | pagina 135