Knapperig geroosterd brood in twee verrassende smaken: Cereal, met een unieke uitgebaianceerde smaak, samengesteld uit meergranen. En Malt, met de verfijnde smaak van gerstemout. Jh SEDAN 1919 Daarommaaktoivantaismds 1946 geitiiddeld 7 cm langer geworden. soorten, geschikt voor baby's en Hoe zou dat toch komen? Olvarrt beweert heus niet de enige te zijn die ervoor heeft gezorgd dat er aan de voeding tot 12 maanden ook geen zout toegevoegd. En om je kindje niet Nederlanders zijn uitgegroeid tot een van de langste volkeren ter wereld. aan extra suiker te laten wennen, bevat Olvarit bovendien geen toegevoegd suiker. Wei weet Olvarit als geen ander dat de juiste voeding in de eerste Groeien gaat stapsgewijs, daarom is het assortment van Olvarit op levensjaren een belangrijke basis is om goed te verschillende leeftijden en behoeften afgestemd. kunnen groeien. Sinds 1946 zijn Nederlanders Het assortment bevat maar liefst 84 peuters van 4 tot en met 18 maanden. de beste babyvoeding die je maar kan wensen. Zo wordt alleen het beste groente en fruit geselecteerd. Bovendien blijven alle vitamines en mineralen behouden, zodat je er zeker van kunt zijn dat je kindje alles wat het nodig heeft binnenkrijgt. Vanzelfsprekend maakt Olvarit geen gebruik van onnodige toevoegingen zoals conserveermiddelen en kunstmatige geur-, kleur- of smaakstoffen* Omdat de nieren van je baby nog niet volgroeid zijn, wordt Sinds kort is er een aantal nieuwe smaken toegevoegd, zoals Fruit en Koek vanaf 8 maanden. Kortom, je kindje groeit groter met Olvarit van Nutricia. Heb je nog vragen? Bel dan gratis met de Nutricia Kindervoeding Service: 0800-OLVARIT 0800-0222626. Of kijk op Internet: www.kindervoedingservice.nl. 'overeenkomstig de wettelijke voorechrrften 116 AllerHande 3-2003

Allerhande | 2003 | | pagina 116