RECEPTEN on Recepten in dit nummer Opmerkingen bij de receptuur Het Albert Heijn-wijninformatiesysteem Hoofdgerechten Nagerechten Diversen In plaats van verse kruiden U kunt verse kruiden in de re ceptuur vervangen door gedroogde of diepvrieskruiden. Neem voor l takje verse kruiden i theelepel gedroogde, 1/2 theelepel poeder of i eetlepel diepvrieskruiden. Eet- of theelepel Als er in de receptuur i eet- of theelepel staat aangegeven, dan wordt een afgestreken lepel be- doeld. Een theelepel bevat 3 milliliter, 1 eetlepel bevat 5 theelepels (15 ml) en i deciliter ca. 7 eetlepels {100 ml). Verkrijgbaarheid van producten en ingredienten Niet alle producten en ingredienten die worden genoemd in Aller- Hande, zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Is het product dat u zoekt niet aanwezig, dan kunt u zich wenden tot de supermarktmanager. Deze helpt u graag een oplos- sing te vinden. Natuurlijk kunt u met vragen 00k terecht bij de gratis Albert Heijn Servicelijn (0800-0305). Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe produc ten in het assortiment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkrijgbaar redelijk verkrijgbaar S goed verkrijgbaar Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Door geringe- re of grotere aanvoer van ingredienten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. Alle bij Albert Heijn verkrijgbare wijnen hebben een kleurcode. Elke kleur vertegenwoordigt een groep van een bepaald type wijn: WIJNCATEGORIE 1 lichte, frisse, fruitige, witte wijnen WIJNCATEGORIE 2 ronde, fruitige, soms wat kruidige witte wijnen WIJNCATEGORIE 3 'l voile, rijke witte wijnen WIJNCATEGORIE 4 friszoete tot halfzoete witte wijnen WIJNCATEGORIE 5 halfzoete tot rijke, zoete witte wijnen WIJNCATEGORIE 6 rosewijnen WIJNCATEGORIE 7 lichte, soepele, rode wijnen WIJNCATEGORIE 8 voile, ronde, vaak wat kruidige rode wijnen WIJNCATEGORIE 9 stevige, rijke, krachtige rode wijnen WIJNCATEGORIE IO rijke, zoete rode wijnen en port Op zoek naar informatie of recepten? Kijk 00k eens op www.ah.nl Andijviestamppot met shoarmareepjes en abrikozen35 Biologische bruinebonensoep (v)119 Bloemkool-broccolitaart (v) ...51 Boerenkoolsoep met gerookte kip en chorizo 53 Couscous met koolraap119 Cegratineerde rosti met zalm117 Cevulde koolrolletjes met pittige mihoen53 Cnocchi met boerenkool (v)115 Grootmoeders gehaktballen 61 In kokosmelk gestoofde Indonesische runderlappen127 Indonesische gehaktballen met pittige jus6i Kalkoengehaktballetjes met kerriejus .61 Kerrienoodles met fricandeau 114 Knolselderij-aardappelschotel met gorgonzolasaus53 Konijn in dragon-roomsaus 127 Ovenschotel met groene kool en kernhem (v)51 Paddestoelen-zuurkoolstamppot met blauwaderkaas (v) 37 Pain Bucheron met kaas en koolsalade (v) 51 Pannenkoeken met warme linzensalade 116 Risotto met gebakken tilapia en witlof .116 Rucolastamppot met zwarte oiijven en karbonade35 Runderstoofpot met bier87 Schol met bietensalsa en sinaasappelrijst51 Spinazie-mosterdstamppot met slavinken35 Stamppot met spitskool, gebakken salami en tomaat37 Visballetjes met kappertjesjus 61 Winters stoofpotje met rijst 114 Witlofstamppot met gerookte zaim35 Applecrumble met hazelnoten105 Chocolademousse met abrikozensalsa 107 Citrussalade metyoghurtroom 107 Oosterse rijstepap onder een karamellaagje 105 Poffertjes met roomijs en warme kersensaus105 Vanilletrifle met gemberkoek en peertjes107 Biersoep met gekarameliseerde ui 87 Geitenkaasbeignets 87 Terrine van gerookte paling in kerriegelei67 (v)vegetarisch AllerHande 1-2003 7

Allerhande | 2003 | | pagina 7