•5INH0UD januari 200B nummer 1 Verder in dit nummer 64 Toprecept 114 De snelle keuken 131 Vraag antwoord 22 Apres schaats Rode neus en tintelwangen? Dan is het tijd voor een voedzaam maal. Zes lek- kere stamppotjes met bij- zondere ingredienten. 44 Kolen en knollen In het land van kolen en knollen valt volop te varieren met deze calorie- arme en vitaminerijke wintergroenten. Bietjes, broccoli, savooienkool, rodekool... Zeven recepten. 56 Bal masque Gehaktballen. Al eeuwen- lang een favoriet. Deze balletjes zitten verborgen onder een lekkerejus. Oma's bal, visballetjes, kal- koenballetjes... 100 Wat eten we toe? Geen enkele Hollandse maaitijd is compleet zonder toetje. Daarom zes over- heerlijke toetjes die extra goed smaken op gure winteravonden. 10 Winkelnieuws Nieuwe producten en handige wetenswaardigheden. 40 Wijnadvies Welke wijn smaakt bij welke stamppot? Topkok Jan Klercq van restau rant Het Diekhuus geeft een van zijn recepten prijs. 70 Stapel op pannenkoeken Het assortiment poffertjes en pannenkoeken bij Albert Heijn belicht. 74 Kokers en eters Een portret van 'gewone' men- sen die regelmatig koken voor anderen. Als aftrap de mannen van de Groningse brandweer. 80 De oorsprong Hoe wordt AH Pilsener gebrouwen? Op bezoek bij een meesterbrouwer. Met recepten voor koken met bier. 90 Culinaire prijsvraag Puzzel mee en win mooie prijzen! 94 Broodj'e speciaal Er is meer dan een bruine boterham met ham of kaas. Bijzondere broodjes voor elk moment van de dag. 110 Passie De liefde van Ariane van Notten en Claire Klinkert voor eten en koken gaat zo ver dat ze een succesvolle restaurantsite hebben opgezet: SpecialBite. Acht recepten die binnen 20 minuten op tafel staan en waarmee u voor de dag kunt komen. 122 Spaaractie Spaar voor prachtige, professionele keukenhulpen. In dit nummer: de gietijzeren pannen van Hackman®. 126 Air Miles Topaanbieding Supersnel lekkere gerechten op tafel met de Tefal Delicio Xpress snelkookpan. 128 Shopping Mooie producten met aantrekkelijke kortingen. AH Klantenservice wordt overspoeld met vragen. De antwoorden vindt u hier. 135 Lijfstijl Innovaties, nieuws en tips uit de wereld van de lichaams- verzorging. 38 Health beauty Maak een gezonde start in 2003 met aandacht voor de binnen- en buitenkant van uw lichaam. Een stappenplan in veertien dagen. 146 Colofon en volgende maand AlierHande in februari. AllerHande 1-2003 5

Allerhande | 2003 | | pagina 5