Heerlijke winterkost. (Advertentie) "Mosselen? In hartje winter? Legt u dat eens even uit, meneer Prins? Dit is toch het seizoen van de worst en de boerenkool?" Gelijk hebt u. Maar daarom hoeft u't nog niet alle dagen te eten. Ter afwis- seling kunnen we u van harte aanraden een pan versbereide Zeeuwse mosselen te serve- ren. Ook op gure winterda- gen zijn ze hartverwarmend lekker. H oe we dat kunnen garanderen? Daar zorgt de natuur zelf wel voor. De hele zomer hebben de mosselen zich tegoed gedaan aan het voedselrijke water van de Oosterschelde. En nu ze volgroeid zijn, worden ze op de meest natuurlijke manier in opperbeste conditie gehou- den. Want het afgekoelde zeewater vormt als het ware een gigantische koelkast. Ze liggen gewoon te wachten tot ze worden opgevist. Het resultaat mag er zijn: een mooie voorraad mosselen van prima kwaliteit, met de voile, rijke smaak die u van Prins Dingemanse mosselen gewend bent. Die mosselen worden na een grondige spoelbeurt meteen verpakt in onze handige waterdichte zakken. Een dosis extra zuurstof zorgt dat ze moeiteloos meer- dere dagen zeevers blijven. Zodat u ze bij Albert Heijn in topvorm uit het koelschap kunt halen. Wilt u weten wat Prins Dingemanse mosse len zo uitzonderlijk maakt? Dan bezorgen we u graag fijne lectuur voor lange win- teravonden. Vraag onze gratis brochure aan per e-mail op info@prinsendingemanse.com. Schrijf naar Prins Dingemanse, Postbus 63, NL-4400, AB Yerseke of surf naar www.prinsendingemanse.com. Proef ze en geef toe: zo'n dampende pan zeeverse mosselen is toch een prima recept tegen de winterkou. Ko Prins Mosselen van goede afkomst

Allerhande | 2003 | | pagina 42