AA/jvi trats SMAAKVOLLE jam Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Dressing Snoep verstandig Finishing touch e AH Jam heeft een nieuwe verpakking gekregen. Nieuw zij'n de smaken aardbei/rabarber en vier gele vruchten, met ananas, perzik, abrikoos en passievrucht. Boordevol vers fruit, dus lekker en verantwoord voor op de boterham of in de yoghurt. AH Jam, pot 370 gram, vanaf 1.19. Pot, 600 gram, in de smaken aardbei en abrikoos 1.79. S Voor een biologische salade is biologische dressing een essing is extra smaakvol oor toevoeging van verse - biologi sche - tuinkruiden zoals peterselie en rozemarijn. AH Biologisch, fles, 270 ml, I Wie chocolade al verslavend lekker an deze luxe biologische cho detabletten maar beter niet pro- beren. De cacaobonen die door klei- ne boerencooperaties biologisch zijn geteeld, zorgen voor een heerlijke, zuivere chocoladesmaak. Pakje, 100 gram, 1.99, 3 Ook lekker voor over de sla is deze nieuwe slasaus. De allerbeste biolo gische producten zoals zonnebloem- olie, mosterd en eieren zijn bij elkaar gezocht. Hiermee maakt u de sla helemaal af! AH Biologisch, fles, 270 ml, 1.19. LIEKE LUTTMER Lieke Luttmer is formule manager van Albert.nl, de bezorgservice van Albert Heijn, Etos, De Tuinen, Gall Gall en Deli XLSHOP. 'We zijn al- tijd aan het kijken hoe we onze webwinkels kunnen verbeteren. Om een zo goed mogelijk beeld te krijgen van hoe onze klanten onze site ervaren, vragen we wel eens of we bij hen thuis mogen kijken hoe ze winkelen. We vragen wat zij vin- den dat er nog verbeterd kan wor- den aan de site. Veel mensen die voor het eerst bij ons komen shop- pen, hebben behoefte aan extra in formatie. Zijn er bezorgkosten, is het duurder dan in de winkel, moet ik de hele dag thuisblijven voor de bezorging? Voor deze mensen heb ben we een speciale Albert-home page gemaakt. lemand die voor het eerst onze site bezoekt, komt auto- matisch terecht op deze pagina. Klanten die al vaker bij ons hebben besteld, gaan automatisch naar de 'gewone' homepage.' On hne win kelen doe je bij www.albert.nl AllerHande 1-2003 15

Allerhande | 2003 | | pagina 15