,^1 ZATERDAG VRIJDAG Ov\\^arev\ Huidverzorgiwg ZONDAG Genie ten DONDERDAG Extra vitamines O HEALTH BEAUTY olaz Tijd om het lichaam van overtollig haar te ontdoen! Onthaar benen en oksels met speciale scheermiddelen zoals Gillette Satin Care en scheermesjes. Verzorg de huid na het scheren met een hydraterende creme of lotion. Ook mannen kunnen vandaag eens extra de tijd nemen voor het scheren. Het is ook weer sportdag. Vooral in de winter heeft de huid veel te verduren. De koude buitenlucht, de warme lucht binnen en het dik aankleden in de winter bevorderen het uitdrogen van de huid. Verzorg de huid dagelijks met een reinigende lo tion en een hydraterende creme (bijvoorbeeid Oil of Olaz). Gebruik lippenbalsem en drink 1,5 liter water per dag, want ook dat is goed voor de huid. Na twee weken hard werken is het tijd voor leuke dingen! Genieten doet wonderen voor de gezondheid. Het vermin- dert stress, wat weer goed is voor het lichaam. Ga eens naar de sauna, een badhuis of maak een lange strandwan- deling. Kortom, neem de tijd voor jezelf. Begin de dag met een extra vitamineboost van vers fruit of een vloeibaar fruitontbijt. Vitamines leveren geen energie, maar het zijn wel essentiele voedingsstoffen voor het lichaam. Neem bij de lunch bruin brood met salade en zorg bij het avondeten voor verse groenten. Wie gezond en afwisselend eet, hoeft geen vitaminesupplementen te gebruiken, maar als de weerstand afneemt kan het soms geen kwaad om wat extra vitamines te nemen. Gillette cou» AilerHande 1-2003 141

Allerhande | 2003 | | pagina 142