SLANK E Overheerlijke babymaaltjes zonder honger QJ QJ TD ro Actieplan tegen WINTERTENEN Keelpijn, een verstopte neus of gei'rriteerde luokitwegen? Met de 7-daagse kuur A/isyleen Forte van VSM wordt niet alleen Viet afweer- systeevn versterkt, vnaar kowt ook de keel tot rust, wordev) de luokitwegen verzaokit en kunt u vrijer adevnen. Babykenner Olvarit heeft zijn assortment flink ver- nieuwd en uitgebreid. Behalve nieuwe smaakvariaties, zoals hutspot met kip of Hollandse bloemkoolschotel met kaas en ei, zijn er ook nieuwe fruithapjes voor baby's vanaf 6 maanden in potjes van 150 of 200 gram. Het struikelblok van elk dieet is dat vervelende hon- gergevoel. Het supplement Afslank Hongergevoel met chroom van Sundown voorkomt dit, omdat het de bloedsuikerspiegel reguleert. Samen met Afslank Appelazijn, dat de stofwisseling stimuleert, en Af slank Vetafname, dat dankzij chitosanvezels vetten bindt waardoorze niet worden opgenomen in het lichaam, is een dieet vanaf nu een makkelijker klus! Houd de bloedcirculatie op peil door warme kleding en regelmatige beweging. Neem een voetwisselbad om de bloedsomloop te stimuleren. Laat afwisselend een koude en warme waterstraal over de voeten lopen. Eindig met koud water. Draag wollen kousen die de voeten warm houden en vocht opnemen. Draag schoenen waarin de tenen voldoende bewegingsvrijheid hebben. Wrijf de voeten in met een creme die de bloeddoorstroming bevordert. Voor wie snel afgeleid is, is de nieuwe krui- denthee Concentratie van Zonnatura een lekkere en vooral een- voudige manier om de geestelijke prestaties snel op te krikken. De ideale drank tijdens het werk dus. Een andere nieuwe variant, Maandbalans, bevat kruiden die menstrua- tieongemakken ver- lichten. Drink deze thee vanaf vier dagen voor de menstruatie tot het einde ervan. Zornerfruit lijfSTIJL AllerHande 1-2003 135

Allerhande | 2003 | | pagina 136