Verrassend lekker en handig voor de feestdagen! Haricots Verts met kipfilet en zuidvruchten Bonduelle fj5or[duelle\ Bonduelle controleert al haar groenten van het land tot bij u In de keuken. Wij doen dat uit zorg voor uw gezondheid en respect voor milieu en natuur. Zo kunt u dus altijd probleemloos genieten van smaak en kwaliteit aan tafel. (Advertentie) Z1 wicots Verts Extra F" f> Gerangschikt Tulli Fnilli Zware 5inx>p reitl NATUURVRIENDEUJKE Bereiding: Laat de Tutti Frutti in een zeef uitlekken, waarbij u 0,5 dl. van het sap bewaart. Snij de kipfilets aan de puntzijde in en vul deze met een deei van de Tutti Frutti. Bestrijk de kip vervolgens met zout, peper en de andere specerijen. Omwikkel de fiiets met de plakjes schinken en bak de pakketjes, onder at en toe draaien, voorzichtig aan in de olijfolie. De ui toevoegen en meebakken. Neem de filets uit de pan en voeg het sap, de rest van de Tutti Frutti en de creme fraiche bij het uimengsel. Breng de saus op smaak met peper en zout. Verwarm de Flaricots Verts. Snij de kipfilets in plakjes en verdeel deze op de Haricots Verts over de borden. Schep hierover tenslotte de saus. Serveertip: erg lekker met rijst. de verrassende groente Kijk voor meer informatie en kookinspiratie op www.bonduelle.nl van vandaag Ingredienten 4 pers.: 2 grote kipfilets a ca. 185 gram 1 blikje Bonduelle Tutti Frutti 425 ml. 1 blikje Bonduelle Haricots Verts 425 ml. 6-8 plakjes Schwartzwalder Schinken 1/2 tl. kerriepoeder 1/2 tl. gemalen koriander 1/2 tl. gemalen komijn 1 mespuntje peper 1 mespuntje zout 2 el. olijfolie 1 gesnipperde ui 125 ml. creme fraiche Als u tijdens de feestdagen extra culinair wilt uitpakken, moet u beslist Bonduelle eens proberen. Want met Bonduelle wordt elk gerecht net even iets specialer. Geef de kerst bijvoorbeeld een exotisch tintje met bovenstaand recept. Haricots Verts met kipfilet en zuidvruchten. Makkelijk te bereiden en verrassend lekker. Wij wensen u dan ook smakelijke feestdagen I

Allerhande | 2002 | | pagina 54