met ons mee en spaar snel voor extra leuke cadeaus (Advertentie) M.I.L.K. verovert Nederland Douwe M.I.L.K. mokken Koffie is nog lekkerder als hij gedronken wordt uit deze bijzondere M.I.L.K. mokken. De serie is exclusief voor Douwe Egberts. Let op: een van de twee is geldig: u kunt dus zelf kiezen of u spaart voor een geschenk uit het bekende DE Geschenkenboekje, of dat u spaart voor een van de exclusieve aanbiedingen die u in dit eerste Jubileumspaaractie- boekje vindt. De Feestpunten zijn veel waard: u spaart dus extra snel voor superkortingen op prachtige geschenken en leuke uitstapjes! Een schitterende collectie foto's met 'Genieten' als centraal thema. Spaar voor alle M.I.L.K. cadeaus en creeer uw eigen M.I.L.K. sfeer. Exclusief voor Douwe Egberts. In 2003 bestaat Douwe Egberts 250 jaar en dat vieren we met al onze klanten en een unieke Jubileumspaaractie: bijzondere cadeaus met bijzondere kortingen. Een bedrijf dat 250 jaar jong is, heeft echt iets te vieren. En dat doen we graag groots, samen met u. De komende maanden kunt u daarom extra snel sparen voor fantastische jubileumaanbiedingen tegen zeer voordelige feestprijzen. We hebben een collectie schitterende jubileum- cadeaus geselecteerd: bijvoorbeeld exclusieve M.I.L.K. artikelen, boeken die speciaal voor Douwe Egberts worden uitgegeven, of toegangskaarten voor bijzondere uitstapjes. U spaart met de speciale Feestpunten die zijn verwerkt in het vertrouwde DE Waardepunt. M.I.L.K. bewaarblikken Mooi om naar te kijken en praktisch tegelijk: keuze uit drie verschillende sfeervolle bewaarblikken uit de M.I.L.K. serie.

Allerhande | 2002 | | pagina 22