Oliebollen bakken basilicum Decoratief voor de feestdagen: rode basilicum. Net iets pittiger dan de groene, en extra lekker in salades en rijst- of pastagerechten. Kook basilicum niet mee, maar voeg het op het laatste moment toe. Zakje, 15 gram, s Schapenkaasje DO Room met kruiden Biomelk Kwark voor kids Noedels voor globetrotters Etorki is een nieuw schapenkaasje uic de Franse Pyreneeen. Lekker zacht van smaak zoals schapenkaas hoort te zijn! Per 100 gram, 2,39. Voor baby's vanaf 6 maanden zijn er nieuwe fruithap- - (S3, jes van Olvarit. Voor kleintjes vanaf 12 maanden is er t nu ook bloemkoolschotel met kaas en ei of appel met fj aardappeltjes en kip. Potjes, vanaf 0.85. Creme ffalche is er nu ook met verse kruiden zoals peter- selie, dille, bieslook en ui. Ovenschotels, sauzen en soepen worden nog lekkerder! Bekertje, 125 ml, 1.09. Houdbare melk is er nu in biologische variant. Literpak halfvolle melk, 0.99, voile melk, 1.05. Danoontje is lekkere, verantwoorde en leuke zuivel voor de kleintjes. Nieuw is Danoontje yoghurt in de smaak kers vanille. Ook nieuw is de zuiveldrank in de smaak ffamboos-banaan. Danoontje drink, 4 stuks a 100 gram, 1.65, Danoontje yoghurt, 4 stuks a 125 gram 1.49. Noedels zijn voedzaam en je kunt volop varieren met groen- ten, vlees en vis. World Wide Noodles heeft drie nieuwe mixen: Japanse mix met gebakken uitjes, Surinaamse mix met C mangochutney en Zuid-Affikaanse mix met cashewnootjes. Noodles, 250 gram, 1.25, mix 200 gram, 1.45. Niet elke Albert Heijn-winkel heeft alle nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. - matig verkrijgbaar - redelijk verkrijgbaar - goed verkrijgbaar Zelfgemaakte oliebollen zijn natuurlijk het allerlekkerst. Met Koopmans Classic maak je heerlijke oliebollen, waaraan je eventueel zelf nog rozijnen kunt toevoegen. Wie weimg tijd heeft, kiest voor gemak uit een pak, compleet met rozijntjes, gist en poedersuiker. Koopmans Classic, 500 gram, 0.99, Koopmans Gemak in 'n Pak, 465 gram, 1.99. 5

Allerhande | 2002 | | pagina 16