Mijn tWlS Antwoorden, nieuws en >3 Maak zelf de Albert Heijn-organisatie. Hebt u een vraag? Bel de AH Servicelijn: 0800-0305 (gratis) of ga naar www ELEKTRONISCHE ZEGELS <- BEWIJ5 VAN INLEVERIHG Marco van der Hulst is verantwoordelijk voor AH Koken Wonen en voor Non-food, waaronder de kook- boeken van Albert Heijn. 'Sinds zo'n twee jaar maak ik, samen met een team van vakmensen, kookboeken die elke maand uitkomen. Dat kan een kookboek zijn over ingredienten, over een land, over de laatste eettrend of een boek voor een bepaalde doelgroep, zoals het kinder- kookboek. Nederlanders durven nu veel meer op kookgebied dan een paar jaar geleden, maar het blijft natuurlijk prettig om te leren wat je met al die span- nende ingredienten die je net hebt aange- schaft, kunt doen. Leuk van mijn werk is dat je in elk Nederlands huishou- den wel een Albert Heijn-kookboek aantreft. Maar het allerleukste is zelf gerechten bereiden uit een van onze kookboeken! Vanaf volgend jaar willen we in heel veel Albert Heijn-filialen een schap hebben waar het hele jaar door onze kook boeken staan. Nu is het nog even op=op.' Spaart u zegels, hebt u een AH Spaarrekening en neemt u deel aan het AH Vaste Klanten Fonds, dan kunt u nu gebruikmaken van de mogelijkheid om de waarde van uw zegelboekje automatisch via uw spaarrekening door te storten in het AH Vaste Klanten Fonds. Lever bij het afrekenen van de boodschappen uw AH Bonuskaart en zegel boekje in. Via de betaal- automaat wordt vervol- gens gevraagd of u de waarde van het boekje wilt sparen. Drukt u op de 'ja'-toets, dan wordt het bedrag doorgestort en ontvangt u daarvan een afschrift. Indien u gebruik wilt maken van deze 'elektronische unitzegel', geef dit dan door aan het AH Vaste Klanten Fonds. De feestelijke tafel is hele- maal af met echte menu- kaartjes. Via www.ah.nl kunt u snel en eenvou- dig leuke kaartjes maken en uitprinten. Kies zelf de voorkant van de kaartjes en een versier- rand voor de binnenkant. Kies een lettertype en kleur en vul een voor een de gangen in. Even printen op mooi papier, vouwen en klaar zijn de menukaartjes! r*»erecht s AllerHande 12-2002 13

Allerhande | 2002 | | pagina 13