KIKKER MET KORTING ga ik naar Albert Heijn Kerstpakketten Kikker en zijn vriendjes bemannen t/m het einde van die jaar de broodaf- deling. Op de Zaanse snijders, Knipbroden en de witte en bruine bolletjes (tien stuks) zitten Kikker spaar- punten waarmee kan worden ge- spaard voor korcing op leuke spullen van Kikker. Zachte knuffels van Kik ker en zijn vriendjes, een rugzak, spelletjes, een speelboek... Een voile spaarkaart levert vijf euro korting op. Meer informatie kunt u vinden op www.ah.nl/kikker en op de spaarkaart die u op de broodafde- ling vindt. HENRIETTE UIT AMSTELVEEN 'Mijn man en ik hebben allebei een fulltime baan en zijn pas rond een uur of zeven thuis. De Koken Stomen-maaltijden zijn daarom voor ons een enorme uitkomst. Zeker een of twee keer per week worden die door ons gegeten. Favo- riet bij ons allebei is de kip tandori. Ikzelf vind de pasta met de kaassaus ook erg lekker maar die vindt mijn man weer minder. Dat is het voordeel van die maaltijden, je kunt gewoon in de magnetron zetten wat je lekker vindt. Vaak serveer ik er ook nog een groene salade bij, dan heb je heel snel een lekkere maaltijd. Helemaal super. Een ander voordeel vind ik dat de maaltijden ge- middeld rond de vijfhonderd calorieen bevatten, het is allemaal goed uitgeba- lanceerd. Dat vind ik heel belangrijk, want we letten allebei op wat we eten.' Bij Albert Heijn kunt u de komende tijd weer kerstpakketten bestellen voor vrienden, fami- lie, zakenrelaties of werknemers. Wat te den- ken van een pakket speciaal voor koffiedrin- kers, of voor liefhebbers van de Italiaanse keuken? Er is keuze uit achttien pakketten. Afhalen kan in de winkel, vanaf drie pakket ten wordt ook thuisbezorgd. U kunt de pakketten bestellen in de winkel of via internet (www.ah.nl/kerstpakketten). In de winkel tot 20 december, via internet tot 21 december.

Allerhande | 2002 | | pagina 8